Zer0 İndir – Bilgisayardan Dosyaları Kalıcı Olarak Silme Programı

Zer0 İndir – Bilgisayardan Dosyaları Kalıcı Olarak Silme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.1 MB
ÜreticiKC Softwares
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Windows Bilgisayardan Dosyaları Kalıcı Şekilde Silin

Zer0, yüksek düzeyde güvenlik ile kullanıcı dostu bir dosya silme aracıdır. Zer0 ile dosyaları silebilir ve üçüncü bir kişi tarafından dosya kurtarma işlemini engelleyebilirsiniz. Şimdiye kadar, hiçbir kullanıcı Zer0 tarafından silinen bir dosyayı kurtarmak için verimli bir yöntem bildirmediği yönünde geliştiricilerinin de iddiası da var.

Sponsorlu Bağlantılar

“Zer0” ile dosyaları hassas içeriğiyle tamamen sabit diskten kaldırırsınız. Sürükleyip bırakarak istediğiniz dosyaları ekleyin ve düğmesine basın. Depolama yerinin karşılık gelen bölümleri birkaç kez üzerine yazılır ve veriler geri alınamaz bir şekilde silinir.

Bu program, diğer araçlarla kurtarılmasını önlemek için dosyaları kolayca kalıcı olarak silmenizi sağlar. Öğeleri bir dosya tarayıcısı yardımıyla ve “sürükle ve bırak” işleviyle, kullanım kolaylığını artıran özellikler ile yükleyebilirsiniz. Tüm eklenen öğeler ana pencerede, ad, boyut ve durumla birlikte bir liste olarak görüntülenecektir. Tüm listeyi boşaltabilmek için seçili bir dosyayı listeden sadece bir tıklama ile kaldırmak mümkündür.

“Sil” düğmesine tıklamak, kaldırma işlemini başlatır ve bunun geri alınamayacağını ve dikkatli bir şekilde basmanız gerektiğini unutmayın. Bir ilerleme çubuğu, silme işlemi tamamlanana kadar kalan süreyi yaklaşık olarak tahmin etmenizi sağlar ve bir Not Defteri penceresinde günlükleri açabilirsiniz. Son olarak, Windows bağlam menüsünde yeni bir giriş oluşturduğunu bilmeniz gerekir; böylece, sadece bir tıklamayla öğeleri silmenize ve kullanım kolaylığını daha da artırmanıza olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
145 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.