ZEDGE İndir Ücretsiz Zil Sesi ve HD Duvar Kağıdı Uygulaması Android

ZEDGE İndir Ücretsiz Zil Sesi ve HD Duvar Kağıdı Uygulaması Android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiZedge
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi2 sene önce

Android Cihazlar için Ücretsiz ZEDGE™ Uygulaması

ZEDGE™ Zil Sesi Duvar Kağıdı uygulaması Android telefon, tablet ve diğer akıllı cihazlarınızı özelleştirmenizi sağlayacak ücretsiz zil sesleri ve duvar kağıtlarından oluşmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı bulunan ZEDGE™ ile bedava duvar kağıtları, zil sesleri, uygulamalar için kullanabileceğiniz çeşitli simgeler, alarm ve bildirim sesleri gibi seçenekleri güvenli bir şekilde kullanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

zedge-indir-android

HD duvar kağıtları ile ekranlarınızı süsleyin

Uygulama da yer alan HD kalitesinde duvar kağıtları ile telefon ve tabletinizin ana ekranı ve arka plan ekranını harika görseller ile süsleyin. Manzara resimleri, spor, eğlence, soyut resimler ve daha fazla seçeneğin yer aldığı duvar kağıtları. Ana ekran yada kilit ekran için uygulamak istediğiniz duvar kağıtlarını uygulama bünyesinde önizle ve gerekli ayarlamaları hızlıca yap. My ZEDGE™ özelliğini kullanarak favori olarak kullandığınız duvar kağıtlarına başka cihazlar üzerinden erişim sağlayın.

Kaliteli zil seslerinden faydalan

Beğeninize sunulan binlerce zil sesi, bildirim ve alarm seslerini hızlıca önizle ve ardından indirerek kullan. Hızlıca indirdiğin zil seslerini ayarlayabilir ve başka cihazdan ulaşmak yada arkadaşlarınla paylaşma gibi özelliklerde hoşunuza gidecek. Telefon, e-posta yada takvim gibi uygulamalara ait simgeleri değiştirebileceğin yepyeni simge seçenekleri de mevcut.

iOS için ZEDGE™ Zil Sesi Duvar Kağıdı Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
493 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.