Android Mobile için YouTube Go Ücretsiz İndir

Android Mobile için YouTube Go Ücretsiz İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGoogle LLC
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Ücretsiz YouTube Go Uygulaması

Google tarafından kullanıcılar için YouTube Go uygulaması indirilmeye sunuldu. YouTube her gün milyonlarca kullanıcıya hitap eden video paylaşım sitesidir. Netflix tarafının özellikle indir izle şeklinde ciddi adımlar atmasından sonra Google bu yönde adım atarak artık videoları izleme ve indirme olanağı sunuyor. Tabi kullanıcı açısından sevindirici olan videoları indirerek daha sonra çevrim dışı (offline) olarak izlemeye izin veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Go kullanıcı için kota dostu şeklinde lanse ediliyor. Böylece çok düşük İnternet hızı ve kotası varken bile video izlemeye devam edebileceksiniz demektir. Uygulamanın çıktıktan sonra Hindistan ve Endonezya Go‘nun tüm özelliklerini kullanabiliyorken, diğer bölgeler (Amerika, Avrupa vb.) bu özellikleri kullanabilmek için YouTube Red aboneliğine sahip olmaları gerekir.

İndireceğiniz videoları arkadaşlarınıza Wi-Fi veya Bluetooth bağlantısı ile gönderebilirsiniz. Uygulama indirmeler söz konusu olduğunda beta sürecinde sadece 144p ve 360p çözünürlükleri destekliyor. Tam sürümdeyse 480p seçeneği ile kullanılabilir.

Şimdilik Hindistan ve Endonezya’da ücretsiz olan uygulama ileri ki zamanlarda diğer bölgelere de dağıtılacak. Eğer hemen kullanmak isterseniz APK dosyası olarak indirip hemen kullanmaya başlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
221 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.