Yavaş Çalışan Android Telefon, Tableti Hızlandırma Uygulaması İndir

Yavaş Çalışan Android Telefon, Tableti Hızlandırma Uygulaması İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticimobimagicdevelop
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce

Yavaşlamış Android Cihazları Hızlandırma ve Virüslerden Koruma Uygulaması

360 Security Lite yavaş çalışan Android akıllı telefon ve tablet cihazları hızlandırmak için tasarlanan bir telefon hızlandırma ve antivirüs uygulamasıdır. Tabi sadece telefonu hızlandırmakla kalmaz. Bunun yanı sıra telefon güvenliği için de yardımcı olmaktadır. Virüslere ve truva atlarına karşı telefonu korumaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

360 Security programının daha küçük versiyonudur. Zaten “Daha Küçük” başlığı ile karşımıza çıkmaktadır. Android telefonu yeniden başlatma gibi sorunlardan kurtulmak yada en aza indirmek, telefon güvenliğini sağlamak, kişisel bilgileri korumak, telefonu daha hızlı, güvenli ve sorunsuz şekilde çalışmasını istiyor iseniz o zaman tavsiye edilebilecek bir uygulamadır.

Arka planda çalışarak telefonun şarjını bitiren uygulamalara öğrenerek gereksiz olanları kapatabilir, durdurabilir, ön bellek dosyaları ve pil gücünü optimize ederek en iyi hale getirmek, hız artırıcı özelliğinden faydalanmak ve daha fazlası.

Program başlıca 1 GB’tan daha düşük hafıza ile çalışan telefonlara özel olarak geliştirilmiştir. Çok düşük bir boyuta sahiptir. Android telefonlar için gereksiz dosya temizleme ve performansını artırarak güvenli bir biçimde temizleme ve koruma gibi işlemleri basitçe yapacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
215 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.