Yandex.Navigasyon İndir (iOS) Ücretsiz Türkçe Navigasyon

Yandex.Navigasyon İndir (iOS) Ücretsiz Türkçe Navigasyon

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu81.7 MB
ÜreticiYandex LLC
İşletim SistemiiOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce

Yandex.Navigasyon: iOS için Ücretsiz Navigasyon Uygulaması

Yandex.Navigasyon iOS işletim sistemli telefon ve tabletler için Яндекс tarafından tasarlanan, gideceğiniz yere en kısa yoldan trafiğe takılmadan, en uygun 3 ayrı rotayı saniyeler içerisinde sizlere sunan ücretsiz ve Türkçe bir mobil uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çoğu zaman hangi ulaşım yolunu tercih etsek diye kaygılanırız. İşte bu durumda Yandex.Navigasyon devreye girecektir. Kullanımı kolay olup, basit arayüzü sayesinde rotanızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Başlangıç noktası ile varış noktasını girdikten sonra size trafiğin yoğunluğuna, yol çalışmalarına göre en uygun ve farklı rotaları otomatik olarak oluşturacaktır. Sizde oluşturulan rotalardan en uygun olanı seçerek yol alabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel yanı ise güzergahı takip ederken size dönüşlerde sesli olarak uyarmaktadır. Dönüşlere veya yol ayrımlarına gelmeden öncesinde uyarmaktadır. Ve sizde uygun bir şekilde dönüşlerinizi gerçekleştirirsiniz.

Ayrıca rota ile ilgili ayrıntılarıda sunmaktadır. Rotanın km olarak ne kadar mesafede uzaklıkta olduğunu, otobüsle mi, arabayla mı, bisikletle mi ve yürüyerek mi belirttikten sonra kaç dakikaya ulaşacağınızı göstermektedir. Günlük olarak kullandığınız rotaları favorilerinize ekleyerek tekrardan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uyumluluk: iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Yandex.Navigasyon Ekran Görüntüleri

yandex-navigasyon-indir-ios-ucretsiz-turkce-navigasyon

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
344 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.