Yandex Browser Tarayıcı Hızını Artırma Programı SpeedyFox İndir

Yandex Browser Tarayıcı Hızını Artırma Programı SpeedyFox İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu648 KB
ÜreticiCrystalIDEA
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

SpeedyFox ile Yandex Tarayıcınızı Daha Hızlı Kullanın

SpeedyFox onlarca arama motoru ve programı kullanırken daha hızlı bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır. Basit bir tasarıma sahiptir ve bunu konu içerisinde yer alan ekran görüntüsüne baktığınızda anlayacaksınız. Ekran görüntüsünü programı bilgisayarıma indirip açtıktan sonra konu içerisine ekledim.

Sponsorlu Bağlantılar

Program taşınabilir sürüm ile gelmektedir. Oldukça küçük boyutu ve kolay kullanımı kullanıcıların ister acemi ister profesyonel olsun fark etmeden rahatça kullanmasını sağlayacak. Programı yükleyip açtıktan sonra karşınıza bilgisayarınızda bulunan Chrome / Firefox / Skype / Thunderbird / Chromium /  Vivaldi / Yandex Browser/ Epic Privacy Browser / Cyberfox / FossaMail / Viber for Windows / Slimjet Browser/ Pale Moon / SeaMonkey (desteklediği araçlar bunlardır) programlarının bir listesini çıkaracak. Burada yapmanız gereken optimize edilmesini istediğiniz seçenekleri seçili bırakarak Optimize! seçeneğine tıklamak olacak. Geri kalanı aracın kendisi yapacak.

SpeedyFox Nasıl Çalışır – SpeedyFox Nasıl Kullanılır?

Tabi şunu hatırlatmakta fayda var ki SpeedyFox ile ilgili beklentilerinizi ciddi anlamda yüksek tutmayın. Ama şu da bir gerçek ki yinede öncesi ve sonrası arasında bir farklılık olacak elbette.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
202 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.