iPhone, iPad için Hızlı Güvenli Tarayıcı Yandex Browser İndir

iPhone, iPad için Hızlı Güvenli Tarayıcı Yandex Browser İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu130 MB
ÜreticiYandex LLC
İşletim SistemiiOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS için Turbo Hızlı Web Tarayıcı

Günümüzde geniş bir araç yelpazesi sunarak etkili bir şekilde sörf yapmanıza yardımcı olabilecek geniş bir uygulama seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan biri Yandex Tarayıcı. iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz popüler tarayıcılardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı ilk başlattığınızda, yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmenize olanak tanıyan yararlı bir sekme ile karşılaşacaksınız. İlgili kategorileri tıklatarak güvenlik, kişiselleştirme ve önerilen içerikle ilgili bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Dolayısıyla, göz atma geçmişinizin ve indirilen dosyaların kaydedilmemesini istiyorsanız, gizli modda gezinebilirsiniz.

Kamuya açık olan Wi-Fi şebekelerini kullanırken kişisel verilerinizi koruyun ve tarayıcının aktif güvenlik sistemi ile zararlı veya hileli sayfalardan uzak durun. Tarayıcınızın otomatik Turbo moduyla, internet bağlantınız yavaş olduğunda veri kullanımınızı azaltın ve web sayfalarının ve resimlerin yüklenmesini hızlandırın.

Farklı önayar arka plan tasarımlarını veya cihazınızdaki kendi fotoğraflarınızı kullanarak ruh halinize uyacak şekilde yeni sekmelerin görünümünü değiştirin. Favori web sitelerinize ve yer işaretlerinize cihazlarınızdan herhangi birinde erişin ve Yandex hesabınız üzerinden verilerinizin senkronize edilmesine izin verin.

Yandex Browser Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
278 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.