Yabancı Dil Öğrenme, Alıştırma Yapma Uygulaması İndir (Android)

Yabancı Dil Öğrenme, Alıştırma Yapma Uygulaması İndir (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiBeelinguapp Languages
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi8 ay önce

Beelinguapp: Android için Ücretsiz Sesli Kitaplar ile Dil Öğrenin

Yabancı dil günümüzde oldukça gerekli bir durum olarak karşımıza çıkmakta ve bilenler için oldukça avantajlı konuma sahip olmalarını sağlamaktadır. Tabi dil öğrenmenin en faydalı kısmı hangi dili öğrenmek istiyorsanız ise o ülkede bulunmaktır. Tabi böyle bir durum herkes için geçerli olmayabiliyor. Bu durumda öğrenmekten vaz mı geçeceğiz. Tabi ki hayır. Dil öğreneceğin ülkeye gitme durumu olmasa bile yine de seçenekler oldukça fazladır. Tabi biraz daha fazla ilgi çaba sarf etmekten geçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde yabancı dil öğrenmek için mazeret kabul edilemez. Hemen hemen her yerde dil öğrenabiliriz. Ücretli, ücretsiz dil kurslarına gidebilir, bilgisayar, tablet, dizüstü bilgisayar ve en önemlisi de telefon ile dil öğrenebiliriz. Bunun için onlarca uygulama mevcut.

Beelinguapp uygulaması da bunlardan birisidir ve ücretsiz olarak Android cihazlar üzerinden kullanıma sunulmuştur. dil öğrenmenin en önemli kısımlarından birisi alıştırmalar yapmaktır. Beelinguapp size sesli kitaplar eşliğin de dil öğrenmenize, pratik yapmanıza yardımcı olacak.

Bu uygulama ile başlıca yapacaklarınız;

  • Öğrendiğiniz dilde farklı metinler okumak.
  • Metin seslerini öğrendiğinzi dilde dinlemek.
  • Konuya tam hakim olmak için kareoke eşliğinde animasyonlu olarak anlatan kişinin sesini takip etmek gibi özelliklerden faydalanacaksınız.

Beelinguapp Tanıtım Videosu:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
183 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.