XRECODE 3 İndir : Videodan Ses Ayıklama ve Ses Dosyası Dönüştürme

XRECODE 3 İndir : Videodan Ses Ayıklama ve Ses Dosyası Dönüştürme

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16.34 MB
ÜreticiXRECODE
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Kapsamlı Ses Dosyalarını Dönüştürme Programı

Xrecode III, çok çekirdekli işlemcilerin bilgi işlem gücünün kullanımı sayesinde birçok parçanın (24 ve 32 bit) eşzamanlı dönüşümünü sağlayan Windows için bir ses dosyası dönüştürücüsüdür. XRECODE3, mp3, wav, flac, dsd, vb. gibi genel ses biçimlerinin çoğunu destekleyen ses dönüştürücüsüdür. Ayrıca, çoğu video dosyasından ses dosyasının ayıklanmasını ve ayrıca Audio-CD kapmayı da desteklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

XRECODE III, çeşitli biçimlerde (AVI, FLV, 3GP, ASF, FLAC, MP3 ve WAV dahil olmak üzere) diğer uzantılara (örneğin, FLAC, MP3, OGG, WMA, WAV, AIFF) sahip medya dosyalarını kodlamanıza izin veren bir yazılımdır. Ortamı dosya tarayıcısı üzerinden içe aktararak veya “sürükle ve bırak” yöntemini kullanarak başlatabilirsiniz (toplu işleme desteklenir).

Giriş dosyası ayarlarını yapılandırabilirsiniz (ör. Orijinal dosyaları Geri Dönüşüm Kutusu’na taşımak, orijinalleri kaynak dosyaları değiştirirken yeniden adlandırmak, normalleştirmeyi etkinleştirmek) ve seçenekleri biçimlendirmek (örneğin, sıkıştırma, CUE’ler ve oynatma listeleri oluşturmak, bit hızı, örnek frekans oranı, kanalları etkinleştirmek) yapabilirsiniz.

Ayrıca dosya meta verilerini (parça, başlık, sanatçı, albüm, yorum, tür gibi) düzenleyebilir, yerleşik bir medya oynatıcıda dosyaları önizleyebilir, profilleri kaydedebilir ve yükleyebilir, CD’leri yakalayabilir ve ek çıktı ayarlarını değiştirebilirsiniz (örneğin dosya adını ayarlayın CD’ler, CUE’ler ve çalma listeleri için etiketler). Buna ek olarak, arabirim dilini değiştirebilir, klavye kısayollarını kullanabilir, aracı başarıyla vurgulamak, iptal veya hata, sadece CUE dosyalarını işleyebilir, CD otomatik oynatmayı devre dışı bırakabilir, güncellemeleri otomatik olarak kontrol edebilir, CPU önceliğini ayarlayabilir, kabuk entegrasyonunu etkinleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
182 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.