Xpadder İndir : Oyunlar için Klavye ve Fare (Mouse) Taklit Programı

Xpadder İndir : Oyunlar için Klavye ve Fare (Mouse) Taklit Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26 MB
ÜreticiXpadder
İşletim SistemiWin 95/Vista/2000/2003/XP/7/8
Eklenme Tarihi9 ay önce

Gamepad’i Kullanarak Klavye ve Fare Benzetimi Yapma Programı

Tercih ettiğiniz oyunlara veya farklı konsollara yönelik yapılandırmaları kaydetmek için gamepad’inizi takın ve klavye ve fare taklidi yapmak için denetimler yapılandırın. Konsollardan birine bağımlıysanız, ancak favori oyunlarınız denetleyicilere pek az destek veriyor veya desteklemiyorsa, Xpadder bu sorunun en iyi çözümlerinden biri. Bu müthiş yardımcı program, konsolun işlevselliğini tamamen özelleştirmenize izin verirken hemen hemen her oyundaki fare ve klavyeyi taklit edebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Xpadder, uygun bir kontrolör miktarını okuyabilir ve en popüler tuş kombinasyonlarını ve fare hareketlerini atayabilir. Turbo moda sahiptir ve her profilde en az sekiz set kontrol yapılandırabilir.

Geliştirilmiş bir oyun deneyimi elde edeceksiniz

Bir sonraki adım, çubukların / düğmelerin her birine klavye veya fare kısayolları atamaktır. Hemen hemen istediğiniz herhangi bir kısayol tuşunu kullanabilirsiniz ve tuşa basmak için Turbo modunu etkinleştirin. Fare Seçenekleri’ni yapılandırırken, öykünme hızını özelleştirebilir ve sadece doğru duyarlılığa ayarlandığından emin olmak için küçük testler yapabilirsiniz.

Yapılandırma düzgün bir şekilde yapıldığında, normalde denetleyicileri desteklemeyen bir oyundaki konsolların avantajlarından tam olarak faydalanabilirsiniz. Xpadder ile uyumlu olarak kullanılamayan tek oyun, GameGuard’ı (anti-cheating rootkit) kullananlardır.

Sonuç

Her şeyi göz önünde bulundurarak söyleyebiliriz ki bir gamepad veya standart fare ve klavye kullanırken oyun performansınızın maksimize edilip edilmediğine karar veremediğinizde Xpadder’in güvenli bir yerde olmasının şart olduğunu söyleyebiliriz. Kullanımı ve yapılandırması kolaydır ve genel olarak düzgün bir hizmet programı sağlar.

ÖNEMLİ: Son ücretsiz yazılım sürümü (5.3) 2008’de piyasaya sürülmüştür. Ondan sonraki yeni sürümler yalnızca geliştiricinin sitesinde 9,99 dolara mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
64 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.