WYSIWYG Web Builder İndir : Web Sayfası Oluşturma Programı Windows

WYSIWYG Web Builder İndir : Web Sayfası Oluşturma Programı Windows

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.2 MB
ÜreticiPablo Software Solutions
İşletim SistemiWin Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Web Sayfaları Oluşturma Programı

Kişisel kullanımınız veya müşterileriniz için etkileyici web sayfaları oluşturmak için sürükle ve bırak yöntemini kullanarak bir web sitesi oluşturun veya mevcut şablonları kullanmanıza izin veren bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

WYSIWYG Web Builder, yeni başlayanlar tarafından kullanılmak üzere oluşturulmuş bir uygulamadır, çünkü HTML’yi kullanmak için yetkin olmak zorunda değilsiniz. Her şey farenizle kontrol edilebilir, bu yüzden çok fazla kodlamayacaksanız sorun olmaz. İnternet’te gördüğünüz formlar, bannerlar, Flash video oynatıcılar, captcha’ler, resimler, düğmeler, YouTube içeriği, fotoğraf galerileri ve çok daha fazlası için destek sunmaktadır.

İlginç olan şey, programın PayPal e-ticaret entegrasyonu ile birlikte gelmesidir. Bu, Web sitenize “Hemen Satın Al” düğmesini veya “Sepeti, Abonelik, Bağış ve Sepete Ekle” gibi diğer tüm PayPal araçlarını yerleştirebileceğiniz anlamına gelir. Sayfa öğelerinin boyutlarını, site haritalarını, bağlantı denetleyicisini, arama dizinini ve uzantı yöneticisini görmek için birçok kullanışlı araç var.

WYSIWYG Web Builder kesinlikle denemeye değer bir üründür. Güçlü özellik paketi ve kullanım kolaylığı, bu yazılımı tüm kullanıcılar için uygun kılar ve çıktı, modern standartları karşılar, bu yüzden kategorisindeki en iyi seçmelerden biri olarak kabul edilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
146 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.