World War Heroes İndir : iPhone, iPad için FPS Savaş Oyunu

World War Heroes İndir : iPhone, iPad için FPS Savaş Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.1 GB
ÜreticiAzur Interactive Games Limited
İşletim SistemiiOS 8.0 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce

iOS için Ücretsiz 2. Dünya Savaşı Oyunu

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınız üzerinden oynayacağınız World War Heroes ile II. Dünya savaşlarına katılacaksınız. Ücretsiz indireceğiniz oyun için söylenecek en önemli özellikleri arasında konsol kalitesinde grafikler ile karşımıza çıkıyor olmasıdır. Dil sıkıntısı yaşayacağını düşünenler için 15 farklı dil seçeneği arasında Türkçe‘nin olduğunu söylemekte fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu oyun sizi savaşları yürütmek için askeri araçları kullanabileceğiniz İkinci Dünya Savaşı savaşlarına götürecek. İkinci Dünya Savaşı’nın ölümcül çatışmalarına karşı savaşın ve kazanın. Dünya Savaşı’nın savaş alanlarına girin ve klasik “Deathmatch” dan öfkeli “Hardcore” a kadar farklı oyun modlarında kahraman olun. Konsol kalitesinde grafikler bulacağınız oyunun keyfi akıllı telefonunuzda.

57 benzersiz silah türleri: tabanca, saldırı tüfekleri, makineli tüfek, av tüfeği ve çok daha fazlası. Kendi oyun kuralları ile dolu olan 7 farklı oyun modu var ve bu modlar arasında yer alan özel mod size kendi oyununu yaratabilirsin.

ABD, Rusya, Japonya ve Almanya olmak üzere 4 farklı ülke silahları arasından seçimler yapabileceğiniz oyun ile hem arkadaşlarınız ile hemde farklı bölge oyuncuları ile savaşlara katılın. Nasıl bir oyuncu olduğunu ispat edeceğin bu oyun ile zorlu savaşlarda bakalım ne kadar iyisin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
218 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.