World War Heroes İndir : Android için 2. Dünya Savaşı FPS Oyunu

World War Heroes İndir : Android için 2. Dünya Savaşı FPS Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAzur Interactive Games Limited
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi11 ay önce

Android için Ücretsiz Birinci Şahıs Askeri Savaş Oyunu

World War Heroes: II. Dünya Savaşı FPS Oyunu Android telefon ve tablet cihazlar üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz bir FPS savaş oyunudur. Oyun konu olarak adından da anlaşılacağı üzere 2. Dünya savaşını oyuncular ile buluşturmaktadır. Online (Çevrimiçi) olarak oynayacağınız oyunda Dünyanın her yerinden oyunculara karşı vereceğiniz mücadeleler ile nasıl bir oyunculuk yeteneğiniz olduğunu herkese gösterebilirsiniz. Oyun o döneme ait olduğu için oyunda da yine o döneme ait araç gereçleri kullanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

World War Heroes 7 farklı oyun modunda oynama olanağı sunuyor. Bunlar, Hardcore modu, ölüm maçı, takım ölüm maçı, bomba modu, özel tim, panzer takım savaşı ve özel oyun modlarıdır. Bu oyun modlarının her birinde farklı oyunlar oynayacaksınız.

ABD, Rusya, Almanya ve Japonya olmak üzere 4 çeşit ülkeye ait araçlardan seçin. Oyunda yer alan modlardan özel mod seçeneği size oyunda kendi oyun modunuzu oluşturma imkanı sunuyor.

Tabancalar, muharebe tüfekleri, makineli tüfekler, pompalılar ve çok daha fazlasının yer aldığı 57 farklı orjinal silahlar. Katılacağınız turnuvalar ile ödüller kazanabilir ve ayrıca oluşturacağın kendi klanın ile bakalım nasıl bir oyuncusun.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
207 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.