World of Tanks (WoT) Oyunu Açılmıyor, Başlatılmıyor Sorunu ve Çözümü

World of Tanks oyunu milyonlarca oyun sever tarafından oynanmakta olan ücretsiz ve popüler online tank savaşları oyunudur. Bu başarılı ve kaliteli oyunu kimi zaman açık bıraktığımızda ve tekrar tıkladığımızda oyunun açılmadığı sorun ile karşılaşabiliyoruz. Aslında ben bu sorunla kaç defa karşılaştım. Kendimde bu oyunu oynuyorum ve çoğunlukla işimden dolayı da bilgisayarı uyku moduna alıyorum. Bu sorun ile de tekrar bilgisayarı çalıştırarak oyuna tıkladığım zaman karşılaşıyorum. Oyunu tekrar kapatıp açıyorum vb işlemleri yaptım ama oyun yine de açılmadı. Burada aşağıda göstereceğim basit bir çözüm yolu ile tekrar oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Açık Olan World of Tanks Oyunu Açılmıyor, Başlatılamıyor?

Aşağıdaki çözüm yolu oyun açıkken tıkladığınızda açılmıyor ise bu sorun içindir.

Bilgisayar ekranın alt kısmında yer alan görev çubuğuna sağ tıklayın ve aşağıdaki pencereyi açın. Burada “Görev Yöneticisi’ni Başlat” tıklayın.

Aşağıdaki ekranda bilgisayarda çalışmakta olan programları göreceksiniz. Burada WoT İstemcisi sağ tıklayın ve çıkan pencerede Görevi Sonlandır tıklayın. Tekrar açılan pencere de İşlemi Sonlandır tıkladığınızda oyunu kapatmış olacaksınız. Şimdi oyunu tekrar başlatacağınız zaman sorunsuz şekilde açılacak.

Yukarıda ki çözüm yolu umarım faydalı olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
138 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.