World of Tanks Türkçe İndir – Online Tank Savaşı Oyunu

World of Tanks Türkçe İndir – Online Tank Savaşı Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.3 MB
ÜreticiWargaming.net
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

PC için Ücretsiz Online Tank Oyunu

World of Tanks Dünyada milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olan ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunan tank oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar

World of Tanks oyunu ile ilgili söylenecek çok şey var ama bu oyun ilgili mutlaka aşinalığınız vardır diye düşünüyorum. Online bir oyun olan World of Tanks Dünya çapında farklı bölge seçenekleri üzerinden indirilerek oynanabiliyor ve Türkiye’de üzerinden de oynamak isteyenler için Avrupa bölgesi seçeneği ile oynayabiliyorsunuz. 1 ile 10 numara tankların yer aldığı oyunda ücretsiz olarak puan ile yükselterek elde edebileceğiniz tankların yanı sıra ayrıca para karşılığında satın alabileceğiniz premium tanklarda var. Ayrıca normal hesabın yanı sıra premium hesap seçeneği de bulunuyor.

world-of-tanks-turkce-indir-online-tank-savasi-oyunu

Benden size tavsiye eğer bu oyunu sürekli oynuyor iseniz o zaman premium hesap sahibi olun. Normal hesapta tank tamirleri ve mermiler için para yetiştirmek çok zor ama premium hesapta sürekli yükselişte olursunuz.

Oyun nasıl oynanır?

Oyunu yükledikten sonra 5 dakikalık kısa bir eğitim programı sunuluyor. Oyunun nasıl oynandığı ile ilgili kısa bir program. Daha sonra gerçek savaşlara katılabiliyorsunuz. Ülkelere ait tankların yer aldığı oyunda her geçen gün oyuna katılan tank sayısında da artış olmaktadır.

15’li iki takım halinde savaşlar yapacağınız oyunda kazanmak için ya düşman tanklarının hepsini yok edin yada onların üstünü ele geçirin. Eğer yok olur iseniz o zaman garaja geri dönerek yeni bir tank ile yeni bir savaşa başlayabilirsiniz. Ancak tankınız yok olmadan oyundan çıkar iseniz o zaman firar etmiş sayılır ve ceza almış olursunuz. Oyunda atış yaparken mermileriniz düşman tanklara etki ettiği gibi dost tanklara da etki ediyor. Güncellemeler ile sürekli yenilenen oyun her geçen gün kalitesini biraz daha artırmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
501 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.