Word Online – Ücretsiz Microsoft Word Türkçe Office Programı

Word Online herhangi bir indirme işlemine ihtiyaç duymadan direkt olarak tarayıcılar üzerinden hizmet veren ve resmi Microsoft Word üzerinde dosyalarınızı düzenlemeye yardımcı olacak. Türkçe dil desteği ile birlikte kullanabileceğiniz bu hizmeti ayrıca herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz kullanacaksınız. İster mevcut halde olan veya İnternet’den indirmiş olduğunuz bir dosyayı ekleyerek gerekli düzenlemeleri yapabilir, arkadaşlarınızla birlikte üzerinde çalışabilir, OneDrive’a belgelerinizi kaydedebilir, yada sıfırdan hazırlamak isteyeceğiniz yeni bir belge için de gerekli olan tüm desteği bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Word belgeleriniz ile ilgili bütün düzenleme, yeni belge hazırlama gibi işlemleri tarayıcı üzerinden yapacaksınız. Sayfayı ilk açınca karşınıza yukarıdaki resim çıkacak. Tabi Word Online’ı tarayıcı üzerinden kullanmanız için hotmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Aksi halde kullanamazsınız.

Giriş yaptıktan sonra kayıtlı olan mevcut belgelerinizi görebilir ve daha bir çok farklı türde şablon seçeneklerine de bakabilirsiniz. Şablon seçenekleri arasında “Öz Geçmiş, Satış El İlanı, Hediye Sertifikaları, Gezi Planlama, CV, Kayıtlı Hemşire Öz Geçmişleri, Restoran Menüsü” ve daha aklınıza gelebilecek daha bir çok seçenek mevcut. Yeni belge hazırlamanız için “Yeni Boş Belge” seçeneği mevcut. One Drive’da kayıtlı olan belgeyi hemen ekranın sol alt köşesinde yer alan “OneDrive Konumundan Aç” ile açmanız mümkün.

Evet arkadaşlar Word Online ile masaüstünden bir tane dosya eklemek istediğiniz zaman ilk açtığınızda size “Karşıya Dosya Yükle” diye sağ üst köşede göreceksiniz bölümüne tıklamanız gerekiyor.

Gerekli tüm materyaller ile Word belgelerinizi hazırlamanız için Online olarak ücretsiz kullanacağınız bir seçenek ve özellikle öğretmenler için böyle bir hizmet oldukça başarılı ve takdire şayandır.

Word Online Office Programı

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
78 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.