WinRAR Mac OS X Gezginler İndir

WinRAR Mac OS X Gezginler İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu485 MB
ÜreticiRARLAB
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi6 sene önce

WinRAR : Mac için Dosya Sıkıştırma Programı

WinRAR RARlab tarafından geliştirilmiş olan dosyalarınızı sıkıştırmak için kullanabileceğiniz sıkıştırma programıdır. Mac işletim sistemine sahip mobil cihazlar için tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

winrar-mac-os-x-gezginler-indir

Bilgisayarınızda bulunan resimlerinizi, müziklerinizi, videolarınızı ve daha bir dosyanızı sıkıştırabileceksiniz. Dosyalarınızı arşivleyerek saklayabilirsiniz. CD/DVD veya harici disklerinize aktararak uzun süreliğine saklayın.

Bu program sayesinde RAR, ZIP, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z dosyaları oluşturabileceksiniz. Ayrıca bu dosyalardaki verileri çıkartabileceksiniz. İnternetten indirdiğiniz program veya uygulamalar RAR, ZIP veya diğer dosyalar şeklinde indirilmektir. WinRAR ile indirdiğiniz bu dosyalardaki verilere ulaşabileceksiniz.

CD veya DVD kapasitesinin üzerindeki yüksek boyutlu dosylarınızı, bluray filmlerinizi CD veya DVD boyutlarında bölerek arşivleyebilirsiniz. Böldüğünüz bu arşivleride CD/DVD’ye aktarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1665 kez indirildi

WinRAR Mac OS X Gezginler İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. isabalicel dedi ki:

    Yayınladığınız winrar programlarını bilgisayarda en gerekli dosyalardan biri , ama indiremiyoruz. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.