Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 için Harddisk Birleştirme ve PC Hızlandırma Programı

Windows Bilgisayarınız artık eskisi gibi iyi bir bir performans göstermiyor mu? Artık yavaş çalışıyor ise bunun nedenlerinden birisi olarak da düzene ihtiyaç duyan harddiskiniz gösterilebilir. Bilgisayarın yavaş çalışmasının farklı farklı nedenleri vardır. Bu nedenler arasında harddisk içerisinde parça parça olan verilerden kaynaklanabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İndireceğiniz program ücretsiz olarak harddisk’de yer alan verileri birleştirmenize yardımcı olmaktadır. Böylece birleştirme işleminden sonra harddiskin daha verimli şekilde çalıştığını göreceksiniz.

windows-xp-vista-7-8-8-1-10-icin-harddisk-birlestirme-ve-pc-hizlandirma-programi

Çünkü disk birleştirme işlemi ile birlikte dosya ve klasörlere kolay ve hızlıca erişim sağlayacaksınız. Bu şekilde hızlandırılmış bir Bilgisayar performansı ile daha verimli kullanacaksınız. Boş klasörleri silmekte ve bozuk olan kısayolları da onarmaktadır. Program arka planda birleştirme işlemi gerçekleştirirken sizde normal şekilde Bilgisayarı kullanabileceksiniz.

windows-xp-vista-7-8-8-1-10-icin-harddisk-birlestirme-ve-pc-hizlandirma-programi

Serbest dağılmış parçalarını bitişik bir bloğa birleştirerek yeni oluşturulan dosyaların parçalanmasını engeller. Parçalanmayı kontrol altında tutmak için PC bekleme modundayken programı otomatik olarak parçalamaya ayarlayabilirsiniz.

Harddisk Birleştirme ve PC Hızlandırma Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
39 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.