Windows Phone için Xender Ücretsiz Dosya Aktarma Uygulaması İndir

Windows Phone için Xender Ücretsiz Dosya Aktarma Uygulaması İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.08 MB
ÜreticiXender Team
İşletim SistemiWindows Phone 8.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

Windows Mobile için Bedava Dosya Aktarma Programı

Xender daha hızlı dosya aktarma ve paylaşma uygulaması ile ücretsiz olarak hızlıca dosya aktarmaları yapın. Bluetooth bağlantısının aksine kat kat daha hızlı dosya gönderip alabilirsiniz. Xender, Windows Phone cihazları arasında dosya aktarımı ve paylaşımının yanı sıra, WP ve diğer platform cihazları (örneğin Android, iOS) arasında dosya aktarılmasına da olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Her şeyi aktarır. Dosyalar, resimler, müzik ve videolar, uygulamalar vs. Son derece hızlı şekilde çalışmaktadır. Saniyeler içinde arkadaşlarınıza parti videolar gönderebileceksiniz. Windows Phone, android ve iOS arasında çapraz platform dosya aktarımı ve paylaşımı destekler.

windows-phone-icin-xender-ucretsiz-dosya-aktarma-uygulamasi-indir

Saniyede 10 MB dosya aktarımı yapıyor. Belge, müzik, resim, video, uygulama fark etmez. Her türlü dosyayı kolayca paylaşın. Kablosuz, İnternetsiz ve ve herhangi bir veri kullanımı olmadan dosya aktarımları yapın. Yapacağınız dosya aktarımlarında sınır yoktur. Telefonların, tabletlerin ve PC/Mac’ların bağlantısını basitleştirir ve Android, iOS ile Windows işletim sistemleri arasında dosya aktarımı yapmanızı destekler.

Xender Ekran Videosu:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
391 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.