Windows PC için PDF Page Lock Portable İndir

Windows PC için PDF Page Lock Portable İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14.8 MB
ÜreticiPDF Page Lock
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Windows PC için PDF Page Lock Taşınabilir (Portable) Sürümü

Windows PC için PDF Page Lock’u kullanarak PDF sayfaları gizleyerek veya kilitleyerek PDF’lerinizi yönetin. Kullanıcı dostu arayüzü ve Türkçe dil desteği ile acemi ve profesyonel herkes tarafından kullanılabilir. PDF, belgeleriniz için en popüler dosya formatlarından biridir, ancak aynı zamanda yönetilmesi en zor olanlardan biridir. PDF Page Lock, PDF’de seçebileceğiniz herhangi bir sayfayı kilitlemenizi veya gizlemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Kilitli sayfalar korunurken, belgenin tamamı tüm bilgisayarlarda erişilebilir kalır. PDF belgelerinizin gizli sayfalarını gizleyin veya kilitleyin, gerekli sayfaları açık ve kullanılabilir halde bırakın. Ücretsiz sürümünü indireceğiniz programın en önemli özelliklerinden birisi AES-256 şifreleme algoritması ile dosyaları şifrelemesidir.

PDF’lerinizi PDF Page Lock ile koruyun.

Sonuç olarak PDF Page Lock, kullanıcıların bir PDF belgesinin seçilen sayfalarını bir parola ile kilitlemesine veya gizlemesine olanak tanır. PDF Page Lock ile kullanıcılar, diğer tüm sayfaları kullanılabilir halde bırakarak PDF dosyasının seçilen sayfalarını gizleyebilir veya kilitleyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
240 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.