Windows Movie Maker Ücretsiz Türkçe İndir

Windows Movie Maker Ücretsiz Türkçe İndir

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu1.18 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8/8.1
Eklenme Tarihi4 sene önce

Windows Movie Maker 2012: Windows için Ücretsiz Video Hazırlama Programı

Windows Movie Maker Windows işletim sistemli bilgisayarlar için tasarlanmış, birbirinden güzel videolar ve sunumlar hazırlamanıza olanak tanıyan ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli resimleri kullanarak slaytlar hazırlayın. Bilgisayarınızda bulunan resimleri anında hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Resimleri attıktan sonra çeşitli ayarlamaları yapın.

Videoların süresini siz kullanıcılar ayarlayabilirsiniz. Herşey sadece size bağlı. Resimlerin görünüm sürelerini ayarlayabilirsiniz. Her resim için ayrı ayrı ayarlama yapabilirsiniz. Bir resmin görünüm süresini 5 sn olarak ayarlarken farklı bir resmin görünüm süresini isterseniz 10 sn’de yapabilirsiniz.

Resim atabileceğiniz gibi istersenizde Müzik‘te atabilirsiniz. Böylelikle müzik ile bağlı videolar hazırlayabilirsiniz. Windows Movie Maker programının bir değer özelliği ise birbirinden farklı efektlerdir. Her resim için istediğiniz efekti uygulayabilirsiniz. Böylece resim geçişlerinde farklı efektler ile şık videolar meydana gelir.

Hazırladığınız sunumları, videoları arkadaşlarınızlada paylaşabilirsiniz. Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde herkesin beğenisine sunabilirsiniz.

Windows Movie Maker Ekran Görüntüleri

windows-movie-maker-ucretsiz-turkce-indir windows-movie-maker-ucretsiz-turkce-indir-

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
7707 kez indirildi

Windows Movie Maker Ücretsiz Türkçe İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. mehmet dedi ki:

  java yukleyemiyorum yardımcı olurmusunuz

  • gezginler indir dedi ki:

   Programın indirilmesinde herhangi bir sorun yok. Link çalışıyor. Ayrıca bu program Java programı değildir. Eğer Java programını arıyor iseniz o zaman 32 bit ve 64 bit linklerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 2. betül dedi ki:

  çok güzel bir program

 3. HASAN dedi ki:

  HARİKA BİR PROGRAM

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.