Windows Mobile için Temple Run İndir – Ücretsiz Sonsuz Koşu Oyunu

Windows Mobile için Temple Run İndir – Ücretsiz Sonsuz Koşu Oyunu

LisansÜcretsiz
Dilİnigilizce
Dosya Boyutu22,68 MB
ÜreticiImangi Studios LLC
İşletim SistemiWindows Phone 8/8.1/10
Eklenme Tarihi4 sene önce

Windows Phone için Ücretsiz Canavardan Kaçma Oyunu

Temple Run oyununu Windows Phone, Android ve iOS için ücretsiz bir koşu oyunudur. Popüler şekilde oyun severler tarafından tercih edilen oyun Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemine sahip olan cihazlara yüklenebilmektedir. Tapınaklar, zorlu yolların yer aldığı uçurum kenarlarında bir taraftan koşarken peşinize düşecek olan Evil Demon Maymunlardan da kurtulmaya çalışacaksınız. Onlardan kurtulmak için de farklı türe sahip olan güçlendiricileri kullan.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun yapı itibari ile diğer koşu oyunlarından farklılık gösteriyor. Nedeni de diğer koşu oyunlarında her zaman ileri doğru yol alırken bunda ise sağa ve sola doğru dönmeler var. Bundan dolayı daha dikkatli bir şekilde oynamanız gerekiyor. Kolayca basit bir şekilde hızlıca kaydırma hareketlerini yapın ve eğim kontrollerini doğru bir şekilde kullanın ve sadece sağ kalarak peşinize düşecek olan yaratıklardan kurtulmaya çalışın.

windows-mobile-icin-temple-run-indir-ucretsiz-sonsuz-kosu-oyunu

Temple Run Android İndir

Temple Run iOS İndir

Karakterinize seviye atlatın ve çılgın güçlendirme seçeneklerini kullanın. Oyunda koşacağınız toplam 7 farklı karakter ile oynayacaksınız. Oyun Merkezinin en tepesinde yer almak için liderler ve başarılar elde edin ve oyunun keyfini yukarı seviyelere taşımak için arkadaşlarınızla rekabetler edin. Her haliyle eğlence dolu oyun keyfini sunan farklı görsellere sahip mekanlarda yarışacağınız Temple Run en iyi koşma oyunları arasında yer alan başlıca oyunlardan bir tanesidir ve bu oyun serisinin ilk oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
189 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.