Windows Mobile için Sonic Dash İndir – Ücretsiz Sonic Dash Koşu Oyunu Yükle

Windows Mobile için Sonic Dash İndir – Ücretsiz Sonic Dash Koşu Oyunu Yükle

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu107,63 MB
ÜreticiSega Networks Inc
İşletim SistemiWindows Phone 8/8.1/10
Eklenme Tarihi4 sene önce

Windows Phone için Ücretsiz Sonsuz Koşu Oyunu

Sonic Dash sonsuz koşu oyunlarını sevenler için ücretsiz bir şekilde indirerek oynayabilecekleri türden oyunlardan birisidir. Windows Phone, Android ve iOS platformunda yer alan ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenlerdendir. Diğer koşu oyunlarına göre daha değişik koşu ortamlarında karşınız çıkan ve peşinizden sizi engellemeye çalışan kötü karakterlere karşı koymak için koş ve karşınıza çıkacak engelleri de sağa sola hareket ederek yada zıplayarak kurtul.

Sponsorlu Bağlantılar

Çizgi atlamalı ve çarpıcı 3D ortamlarda döne döne yada koşarken Sonic Hedgehog gibi oynayın. Yol üzerinde hızlı ve çılgınca sonsuza doğru koşarken zorlu engellerden kurtulmak için yolunuzu kaydırın. Dünya en iyi sonsuz koşu oyunlarından olan oyunda Kirpi yıldızımız Sonic ile maceraya başlayın. Koşarken peşinize düşecek olan ve size doğru roketler ile saldıranlardan kurtulmayı da unutma. Karşına oldukça fazla engeller çıkacak. Bu engellerden sağa sola kayarak yada havaya doğru zıplayarak kurtul.

windows-mobile-icin-sonic-dash-indir-ucretsiz-sonic-dash-kosu-oyunu-yukle

Tails, Gölge ve Knuckles dahil olmak üzere Sonic arkadaşlarından biri olarak oynamak için seçin. Sonic en büyük rakipleri ile karşı karşıya. Her zaman entrikacı ve kurnaz Dr Eggman ve Sonic Lost World gelen devastatingly ölümcül Zazz. Çok geç olmadan bu hainleri aşağı çekmek için Sonic’in çevikliğini ve hızını kullanın. Kalkanlar, halka mıknatıslar ve eşsiz skor güçlendiriciler dahil olmak üzere bir sürü güçlendiriciden faydalan.

windows-mobile-icin-sonic-dash-indir-ucretsiz-sonic-dash-kosu-oyunu-yukle

Sonic Dash Android İndir

Sonic Dash iOS İndir

Benzersiz görevleri tamamlayarak ek kahramanlar, güçlendiriciler ve daha fazlasını kazan. Lider panoları üzerinde arkadaşlarına meydan okumak ya da en iyi hız koşucunun kim olduğunu kanıtlamak için Facebook üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Sonic Dash Ekran Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
222 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.