Windows Mobile İBB CepTrafik İndir – Ücretsiz Anlık Trafiği Öğrenme

Windows Mobile İBB CepTrafik İndir – Ücretsiz Anlık Trafiği Öğrenme

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15,07 MB
Üreticiİstanbul Büyükşehir Belediyesi
İşletim SistemiWindows 8.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce

Windows Phone için Anlık Trafik Uygulaması

İstanbul’un trafiği sizi yıpratmasın. Windows Phone akıllı cihazlarınıza İBB CepTrafik uygulamasını yükleyin ve İstanbul’un trafik sorununu yaşamayı en aza indirin. Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen uygulama ücretsiz hizmet vermektedir ve şehrin her noktasında yer alan trafik kameraları sayesinde şehrin trafiğini öğrenin ve ona göre hareket edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlıca gitmek istediğiniz güzergahın trafiğini öğrenebilir ve alternatif yolları da görmüş olursunuz. İstanbul’da yaşayanların cebinde olması gereken bir uygulama. Başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

windows-mobile-ibb-ceptrafik-indir-ucretsiz-anlik-trafigi-ogrenme

İBB Cep Trafik İstanbul genelinde anlık trafiğin durumunu kontrol edebilir, kent trafiği ile ilgili haber ve bildirimler alabilir, şehrin genelinde yer alan trafik kameralarını canlı izleyebilirsiniz. Gideceğiniz mesafelere göre tahmini varış süresini ve alternatif yol güzergahlarını öğrenebilirsiniz. Otoparklara ait olan anlık doluluk oranlarını, mevcut kapasitelerini ve çalışma saatlerini görüntüleyin.

windows-mobile-ibb-ceptrafik-indir-ucretsiz-anlik-trafigi-ogrenme

Android İBB CepTrafik İndir

iPhone için İBB CepTrafik İndir

iPad için İBB CepTrafik İndir

Meteorolojik bilgilere dayalı hava ve yollalrın yüzey durumalarını öğrenin. İşitme engelli vatandaşlar için çağrı oparetörleri ile görüşmelere yaparak trafik bilgisi alabilir. Trafikle ilgili anlık bilgileri Facebook, Twitter üzerinden paylaşın. Karşılaştığınız kazaları, yol çalışmaları gibi durumları Trafik Kontrol Merkezi’ne bildirebilirsiniz. Trafik yoğunluğunu yüzdelik olarak görün. İskele noktaları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşma. Belirlenen güzergaha ait trafik yoğunluk bilgilerini sesli dinleme.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
214 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.