Windows Mobile B612 İndir Ücretsiz En İyi Selfie Çekme Uygulaması

Windows Mobile B612 İndir Ücretsiz En İyi Selfie Çekme Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17,16 MB
ÜreticiLINE Corporation
İşletim SistemiWindows Phone 8.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce

Windows Phone için Kaliteli Selfie Çekme Programı

B612 Windows Mobile cihazlarınız ile en iyi şekilde selfie fotoğraflar çekmeniz için en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Ücretsiz indirerek kullanabileceğiniz uygulama ayrıca Türkçe dil desteği de vermektedir. Dilediğiniz vakit kaliteli selfie çekmek isteyenler için ideal uygulamalardandır. Selfie için yepyeni ve eğlence dolu özellikleri bulunuyor. Ön kameralar ile çekim yapabileceğiniz gibi arka kameralar için de destek vermektedir. Rastgele filtreler özelliğini kullanarak sıklıkla kullandığınız filtre seçeneklerine ulaşın.

Sponsorlu Bağlantılar

windows-mobile-b612-indir-ucretsiz-en-iyi-selfie-cekme-uygulamasi

Süsleme özelliği ile kenar kısımlar üzerinde koyulaştırmalar yapabilir ve ön plana çıkarmak istediğiniz bölgeyi daha da belirgin hale getirin. Bu süslemeler her filtreye göre otomatik şekilde ayarlanmaktadır. En sevdiğiniz fotoğrafları kullanarak kolajlar hazırlayın ve dikkatleri çeken 3B resimler oluşturun. 2, 3, 5 gibi zamanlayıcı ayarları yapabilir ve deklanşör sesini duyana kadar en iyi şekilde poz verin. Herhangi bir paylaşım uygulamasına gerek kalmadan fotoğraflarınızı Facebook ve Twitter üzerinden hızlıca paylaşın.

windows-mobile-b612-indir-ucretsiz-en-iyi-selfie-cekme-uygulamasi

Parkta, özel günlerde, evde, dışarı da aklınıza gelen her yerde en iyi kaliteye sahip olan selfie görüntüler için B612 en başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Scarf, Moment, Light, Tiger, Apple, No longer, Monarch gibi daha bir çok filtre seçenekleri ile en iyi selfiler ve oluşturacağınız kolajlar sizleri bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
306 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.