Windows / Mac PC için 60 Seconds! Macera Oyunu İndir

Windows / Mac PC için 60 Seconds! Macera Oyunu İndir

LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya BoyutuBilinmiyor
ÜreticiRobot Gentleman
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows ve Mac için 60 Seconds! Atomik Macera Oyunu

60 Seconds! (60 Saniye) Windows ve Mac bilgisayarlarda oynanabilen atomik macera oyunlarındandır. Türkçe dil desteği olmamasına rağmen oyuncular açısından zor olmayacak bir oyun olduğunu düşünüyorum. Oyun da saniyeler ile yarışacaksınız ve bakalım hem kendinizi hem de ailenizi kurtarmak için ne kadar başarılı bir ebeveyn olacağınızı herkese göstermiş olacaksınız. Hadi bu ilginç oyun ile hayatta kalmak için maceraya atılın.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunun Konusu

60 Seconds! nükleer bomba patlaması ile birlikte başlayacak olan kıyamet sonrasını konu alan simülatör oyunlarındandır. Oyuncu, atom bombası öncesi ailesiyle birlikte hayatta kalma görevinin baş karakteri, çalışkan bir aile ve ailenin babası olan Ted rolünü oynama fırsatı bulacaksınız. Hükümetin erken uyarı sistemi sayesinde Ted’in evinin altındaki sığınağında aile üyeleriyle birlikte saklanması ve tüm yararlı eşyaların alınmasıyla hızlı kararlar alması için 60 saniyesi var. 60 Seconds! ayrıca aileyi radyasyon, açlık veya klostrofobinin tehlikelerinden koruyabilecek bir barınakta karar vermeyi de içerir.

Rastgele eşyalar almayın, hayatta kalmayı planlayın ve acil durum yayınlarından gelen ipuçlarını takip edin! Oyunda ilgili aşağıda ki oyun videolarına da göz atarak oynamadan önce bir ön bilgi edinin. Oyunda bol şans ve iyi eğlenceler…

60 Seconds PC Sistem Gereksinimleri

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
180 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.