Windows Loader, Windows 7 Loader Nasıl Kullanılır (Resimli, Videolu Anlatım)

Windows 7 Loader yada Windows Loader olarak bu program orjinal olmayan Windows  7 işletim sistemi sürümlerinde kullanılabilecek basit bir araçtır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve acemi olsun profesyonel her türlü kullanıcı tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu programın başlıca amacı orjinal olmayan ve sürekli gelen Windows ürün anahtarını etkinleştirin uyarılarına son vermeniz için tasarlanmıştır. Küçük bir boyuta sahiptir ve taşınabilir (Portable) olarak kullanılabilir. Taşınabilir bir cihaza yükleyin ve Windows 7 Ürün Anahtarını düzeltmek, etkinleştirmek istediğiniz Bilgisayara yükleyerek sorunuz ortadan kaldırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Loader nasıl kullanılır? (Resimli Anlatım)

Programı indirmediyseniz ise indirin.

Programı .RAR dosyası şeklinde inecektir. İndirdikten sonra WinRAR 32 bitWinRAR 64 bit yada herhangi bir .RAR programı yardımıyla çıkartın.

Çıkartmış olacağınız .RAR dosyasını tıklayarak programı başlatın. Başlatmak istediğiniz zaman karşınıza çıkacak olan uyarıya Evet diyerek devam edin. Sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak. Bu sayfada yer alan bilgiler kullanılan Windows sürümüne göre değişiklik gösterebilir.

Yukarıda yer alan ekranda yer alan seçeneklerden “Install” tıklayın ve gerisini programa bırakın. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra karşınıza çıkacak OK tıklayın ve işlemi bitirin. Gerekli değişikliklerin kullanılabilmesi için Bilgisayarı Yeniden Başlat‘ın.

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra Masaüstünde yer alan Bilgisayar’a sağ tıklayarak Özellikler tıklayın ve gerçekleşen değişiklikleri görün. Program tarafından yapılan işlemlerden sonra alttaki sayfada yer alan Ürün Kimliği yazısının karşısında Her Zaman Orjinal Microsoft Yazılımı İsteyin eklendiğini göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
6154 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.