Windows için Ücretsiz Müzik Oynatıcı MusicBee İndir

Windows için Ücretsiz Müzik Oynatıcı MusicBee İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.3 MB
ÜreticiSteven Mayall
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Bilgisayar için Ücretsiz Müzik Oynatma Programı

MusicBee, bilgisayarınızdaki müzik dosyalarını yönetmek, bulmak ve oynatmak için tasarlanmış ayrıca podcast’leri, web radyo istasyonlarını ve SoundCloud entegrasyonunu da destekleyen ücretsiz bir müzik çalma programıdır. Etiketleri düzenlemenize ve bulmanıza yardımcı olmak için, programınızın dizi programlarından yararlanarak müziğinizi dinleyebilir ve koleksiyonunuzu uygun bir şekilde kategorilere ayırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Üç çeşit bölme

Üç küçük bölmede tür, sanatçı ve albüm şeklinde düzenlenmiş şekilde müziğinizi bulacaksınız. Program da bulunan diğer küçük bölmeler ise herhangi bir sanatçı veya parçayı hızlıca bulmak için mevcut oynatma listesini, şarkı ayrıntılarını, resim ve şarkı sözlerini ve bir arama aracını görüntülemek için kullanılabilir.

İnternet servis sağlayıcılarına erişim sağlama

Başka bir panel yardımı ile, Shoutcast, internet radyosu, podcast ve sesli kitap gibi internet servislerine erişmenize yardımcı olur. Kişisel müzik klasörlerinizin yanı sıra iTunes veya Windows Media Player kitaplıklarınızdan müzik aktarabilir ve iPod’lar ve diğer MP3 çalarlarla senkronizasyon yapabilirsiniz.

Çeşitli özellikler

Ön ayarlı 10 bantlı bir ekolayzır, bir ön amplifikatör, dijital sinyal işleme eklentileri, AutoDJ ve daha bir çok özelliğe sahip.

MusicBee desteklediği formatlar: MP3, OGG, WMA, AIFF, ALAC, APE, BWF, CDA, FLAC, M3U, MP4, PLS, TTA, WAV, TAK, SPX.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
268 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.