Windows için Ücretsiz IDrive Online Yedekleme Programı İndir

Windows için Ücretsiz IDrive Online Yedekleme Programı İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23.2 MB
ÜreticiIDrive Inc.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için iDrive Online Backup Classic Programı

iDrive, verileri sanal bir sunucuda saklamanızı sağlayan bir hizmettir. Bu sayede kullanıcı yalnızca önemli dosyaları yedeklemekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayardan bağımsız olarak onlara erişebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

IDrive Online Backup Classic, belgeleri göndermenize ve düzenlemenize izin veren bir iDrive hizmet istemcisidir. Program, çevrimiçi hesapta saklanacak katalogları ve dosyaları seçebileceğiniz basit bir arayüze sahiptir.

IDrive’de paketlenmiş bir diğer güçlü işlev, dosyaları ve belgeleri farklı sürümlerle yedekleme imkanı verir ve her bir yedekleme, belirli bir tarih ve saatle tanımlanan yeni bir yedekleme kümesi oluşturur. Artı, araç hesabınızdaki tüm dosyaların 30 önceki sürümünü korur ve tarihsel sürümler depolanmazken, yalnızca geçerli sürümünüz depolama alanınızda hesaplanır. Dahası, bağlı ağ sürücülerindeki bilgileri yedekleyebilir ve iDrive hesabınızdaki dosyaları ve klasörleri kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı ayrıca iDrive‘ın ne sıklıkta belge göndermesi gerektiğini de belirleyebilir (örneğin her gün veya haftada bir kez). Dizinlere ek olarak, tüm diski ya da sadece seçilen dosya türünü yedeklemek mümkündür: müzik, film, grafik, metin dosyaları vb. 5GB’a kadar veri depolamak ücretsizdir. Daha fazla veri saklamak için farklı boyutlar ile hizmet veren Pro sürüm seçeneklerden seçebilirsiniz.

IDrive Online Backup Classic‘i kullanmak için önce web sitesine giriş yapmalısınız.

Sonuç

IDrive, verilerinizi otomatik olarak yedeklemenize, geri yüklemenize ve paylaşmanıza yardımcı olan tam özellikli bir araç paketi desteğini sunan kullanıcı dostu ve güçlü bir uygulama olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
142 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.