Windows için Ücretsiz Çeviri (Translate) Programı QTranslate İndir

Windows için Ücretsiz Çeviri (Translate) Programı QTranslate İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu976 KB
ÜreticiQuestSoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Cümle Çevirici

QTranslate, bir düğme tıklamasıyla düzinelerce dil arasında herhangi bir metni çevirmenizi sağlayan ücretsiz ve oldukça küçük bir boyuta sahip olan bir araçtır. Metni GUI’ye yapıştırabilir ve alt bölmedeki çeviriyi görüntüleyebilir veya açılır pencerede çeviriyi görüntülemek için metni açık olarak seçip Ctrl + Q tuşlarına tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program metni birkaç çevrimiçi çeviri hizmetinin yardımıyla çevirir “Google Çeviri (varsayılan), Microsoft Çeviri, Babylon, Promt, SDL, Babil, Baidu, deepl, Naver, promt, Yandex, youdao” arasından seçim yapabilir ve sonuçlar arasında geçiş yapabilirsiniz. QTranslate ayrıca, metni orijinal veya çevrilmiş dilde dinlemenizi sağlayan metin-konuşma sentezini de destekler. Metin çevirisine ek olarak, birkaç çevrimiçi sözlükte kelimeleri aramak için QTranslate’i de kullanabilirsiniz. Diğer özellikler yazım denetimi, çeviri geçmişi ve yerleşik sanal klavye içerir.

NOT: Program, çeviri işlemini çevrimiçi çeviri hizmetlerini kullanarak çevirir, bundan dolayı İnternet bağlantınızın olması gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
269 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.