Windows için RouterOS İndir

Windows için RouterOS İndir

LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu19.5 MB
ÜreticiMikroTik
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

MikroTik RouterBoard Donanım Cihazları Yönetme Aracı

RouterBoard donanım cihazlarının yeteneklerini etkinleştirmek ve tercih edilen ağa ulaşmak için bu uygulamayı kullanabilirler. RouterBoard şirketinden donanım aygıtlarını kullanan kişiler, bunları başlatmanın veya bilgisayarlarını yönlendirici aygıtlarına dönüştürmenin bir yoluna ihtiyaç duymaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RouterOS, MikroTik RouterBoard donanım cihazlarının işletim sistemini temsil eder ve kullanıcıların ayrıca sistemlerine ayrı olarak yüklemelerini ve tamamen işlevsel yönlendiricilere dönüştürmelerini sağlar. Daha sonra kullanıcılar olarak yönlendirme, güvenlik duvarı, bant genişliği yönetimi, kablosuz erişim noktaları ve çok daha fazlası gibi yönlendirici yönetimini sağlayacak çeşitli özelliklere erişebilecekler. PC’lerini hotspot gateway / VPN sunucuları olarak veya backhaul bağlantısı için kullanmasına izin verecektir.

RouterOS, IPv4: RIPv1 / RIPv2, OSFPv2 ve BGPv4 ve IPv6: RIPng, OSFPv3 ve BGP için çeşitli protokolleri destekler. Ayrıca, Sanal Yönlendirme, Yönlendirme (VFR), politika tabanlı yönlendirme, arayüz tabanlı yönlendirme ve ECMP yönlendirmesini de destekler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
92 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.