Windows için FxSound İndir – Herhangi Bir Donanımda Ses Kalitesini Artırın

Windows için FxSound İndir – Herhangi Bir Donanımda Ses Kalitesini Artırın

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.1 MB
ÜreticiFxSound
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ses Kalitesini Artırma, Yükseltme Programı

Çevrimiçi radyo, video ve oyunların ve en iyi medya oynatıcıların sesini iyileştirin veya yüksek kaliteli ses üretmek için hazır ayarları kullanmanıza yardımcı olacak bir araçtır. FxSound Enhancer, İnternet tarayıcılarından medya oynatıcılara kadar ses akışlarını çalan hemen hemen her uygulamayı destekler. Listede İnternet Explorer, Firefox, Chrome veya Opera ve Windows Media Player, Winamp, VLC medya oynatıcı, foobar2000, GOM Player, BS.Player veya iTunes gibi sektördeki önemli seçenekler yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu özel ses geliştirme yazılımı, hangi uygulamaların işlemlerini izleyeceğinizi ve kurulum işlemi sırasında işleme uygulanacağını kontrol etmenizi sağlar. Fidelity, Ambience, 3D Surround, Dynamic Boost ve Hyperbass seviyelerini seçerek ses akışını ayarlabilirsiniz.

Hoparlörler ve kulaklıklar, müzik türleri ve konuşma arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. “Hazır Ayarlar” menüsü önceden tanımlanmış ayarlar grubunun yanı sıra, belirli şarkıları çalma sırasında otomatik olarak etkinleştirilecek olan ön ayar ile eşleştirmenize yardımcı olacak bir bölümle birlikte gelir. Arşiv alt menüsünü kullanarak önceden ayarlanmış tüm kitaplığınızı yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

FxSound Enhancer, ses akışına birçok ek kalite getirerek size daha iyi bir ses deneyimi sunacak başarılı bir programdır.

Programı 7 gün boyunca ücretsiz olarak tüm özelliklerinden faydalanarak deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
774 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.