Windows için En Hızlı Ücretsiz İndirme Yöneticisi (Türkçe)

Download Accelerator Plus, SPEEDBit tarafından geliştirilen en etkili indirme yöneticilerinden biridir. Windows yazılımı en çok patentli çok kanallı teknolojisiyle indirme işlemlerini hızlandırmak için kullanılabilir. DAP’ın özelliklerine bakacak olursak, dosyalarınızı indirilmeden önce önizleme yeteneğini içerir. İndirme işlemi devam ederken ses, video ve diğer birçok medya içeriğini önizleyebilirsiniz. Ayrıca, arka planda indirmeye devam ederken bir video izlemeye başlayabilirsiniz. PC için bu indirme yöneticisi, indirdiğiniz dosyaları arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde paylaşmanızı sağlar. HTTP ve FTP kullanarak İnternet indirme hızınızı artırabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

İndirme işlemi başlatıldıktan sonra, indirme ilerlemesi ve toplam indirme hızınız hakkında gerçek zamanlı bilgi verilir. Ayrıca, indirme işlemlerinin, her bir bağlantının tahmini süresini, hızını ve aktarım hızını size bildiren ayrı sekmelerde düzenlendiği ek bir pencerede daha spesifik bilgilere erişebilirsiniz.

DAP, hem yeni başlayanlar hem de güç kullanıcıları tarafından kolayca yönlendirilebilen basit ancak sezgisel bir arayüzle birlikte gelir. Uygulamanın ana penceresi, dosyalarınızın, seçtiğiniz bir sıralama ölçütüne göre görüntülendiği, ad, boyut, ilerleme ve oluşturma tarihi gibi bilgileri sağlayan bir liste sunar.

Gelişmiş erişim kolaylığı için, belirli formatların varsayılan olarak indirildiği klasörler oluşturma olanağı sunulur. Yazılım, müzik, sıkıştırılmış dosyalar, resimler, videolar ve belgeleri sıralamak için birçok hazır ayar bulunmaktadır. Bunun da ötesinde, herhangi bir video URL’sini programa kopyalayıp yapıştırabilir ve daha sonra ham video dosyasını yakalayıp PC’nize indirirsiniz. Patentli, çok kanallı teknolojisi, videoları, fotoğrafları ve müzik dosyalarını daha yüksek hız ve verimlilik seviyesinde indirmenizi sağlar. İnternet yazılımının kullanımı kolaydır ve bilgi işlem konusunda herhangi bir özel bilgi gerektirmez. Tüm indirmelerinizi saklar ve bunları kategoriye göre düzenler.

Son olarak ücretsiz olarak indireceğiniz program ayrıca Türkçe dil desteği de sunmaktadır.

Download Accelerator Plus DAP10 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
168 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.