Windows Fotoğraf Görüntüleyici (Windows Photo Viewer) Windows 10’a Geri Yükle

Windows Fotoğraf Görüntüleyici (Windows Photo Viewer) Windows 10 sürümü ile birlikte kullanıcıların bazılarında yüklü iken bazı kullanıcılar tarafından Bilgisayarında yüklü olmadığı fark edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Klasik olarak kullandıkları ve bazıları için alışkanlıkta diyebileceğimiz bu bu özelliğini geri yükleyerek tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda vereceğim bağlantı linkini tıklayarak Windows Fotoğraf Görüntüleyici (Windows Photo Viewer) uygulamasını geri yükleyerek kullanın.

Windows 7 veya Windows 8.1’den Windows 10’a yükseltmiş olanlarınız muhtemelen Windows 10’da Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi programına sahip. Fakat bazı kullanıcılar Windows 10’u temizledikten sonra Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi’nin eksik olduğunu bildiriyor. Windows Fotoğraf Görüntüleyici geri yükleyerek tekrar varsayılan fotoğraf görüntüleyici olarak ayarlayabilirsiniz.

windows-fotograf-goruntuleyici-windows-photo-viewer-windows-10a-geri-yukle

Bu ücretsiz yazılım, klasik Windows Fotoğraf Görüntüleyicisini, Windows 10’daki yeni metro ve modern Microsoft fotoğraf görüntüleyicisi olan yerleşik Fotoğraf uygulamaları yerine geçmek için Windows 10’a getirir.

Toplam özellik sayısı söz konusu olduğunda, Windows 10’daki yeni Fotoğraflar uygulaması klasik Windows Fotoğraf Görüntüleyiciden daha iyi. Fotoğraflar uygulaması, yalnızca fotoğraflarınızdan kırpma, döndürme, iyileştirme ve kırmızı göz kaldırma olanağı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda resimlerinizi zenginleştirmek için bir dizi filtre ve efektler sunar.

Fotoğraf uygulamaları ile ilgili tek sorun klasik Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi ile karşılaştırıldığında biraz daha yavaş olması. Diğer sorun, bunun masaüstü bir uygulama olmadığını, yani uzun süredir masaüstü uygulaması kullanmayı tercih eden Windows kullanıcılarının beğenmediği anlamına geliyor.

Windows Fotoğraf Görüntüleyicisini Windows 10’a geri yükleme programı

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
21480 kez okundu

Windows Fotoğraf Görüntüleyici (Windows Photo Viewer) Windows 10’a Geri Yükle Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Nefis,bir şey. dedi ki:

    Allah razı olsun derim ve çekilirim.O derece yani…

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.