Windows Device Recovery Tool İndir (Windows Aygıt Kurtarma Aracı)

Windows Device Recovery Tool İndir (Windows Aygıt Kurtarma Aracı)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz Cihaz Kurtarma Programı

Windows 8, 8.1 veya 10’a yükselttiğinizde hatalar veya çarpmalara rastlandığında akıllı telefonunuzun işletim sistemini bir önceki sürüme geri yüklemenize yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır. Akıllı telefonunuzu Windows Phone.10 Önizlemesinin daha yeni bir sürümüne yükselttikten sonra bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız, durumu istikrarlı bir duruma geri getirmek için Windows Cihaz Kurtarma Aracı’na güvenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurulum dosyasına paketlenmiş önkoşulları otomatik olarak yükleyin

Uygulama tüm en yeni Windows sürümlerinde çalıştırılabilir; bu nedenle eski sürümlerden birini kullanmaya devam ediyorsanız ise öncelikle işletim sisteminizi yükseltmeniz ve daha sonra yalnızca bu yükleyiciyi çalıştırmanız gerekir. Uygulamanın ana penceresine erişmeden önce, gerekli sürücüleri yüklemek için zaman ayırmanız gerekir – bunlar ek yüklemeye gerek duyulmadan kurulumda paketlenmiştir. Ayrıca, uygulamanın sorunsuz çalışmasını sağlamak için bilgisayara .NET Framework yüklenmesi gerekiyor.

Windows Phone tabanlı cihazı bağlayın

İlk yapılandırma başarıyla tamamlandıktan sonra alınması gereken son adım, akıllı telefonu USB’ye özel kabloyla (bluetooth veya kablosuz bağlantı olanağı yoktur) PC’ye bağlayın. Akıllı telefonlardan daha fazla cihazı (HoloLens ve HoloLens Clicker dahil) bağlayabilir ve işleyebilirsiniz.

Windows Aygıt Kurtarma Aracı tarafından algılanan birkaç aygıt varsa, ilgilendiğiniz aygıttan birini seçip yüklü yazılımı analiz edersiniz. Yazılım çözümü aynı zamanda Microsoft’un resmi sunucularında sunulan en son mevcut yazılımı da cihazınızda görüntüler.

Sonuç 

Daha önce Windows Phone 8, 8.1 veya 10’u yüklemeye karar verdiyseniz, ancak aygıtınızın artık düzgün çalışmadığını keşfettiyseniz, Windows Device Recovery Tool otomatik olarak akıllı telefonunuzla uyumlu olan en yeni Windows Phone sürümüne indirgeyebilir. Tüm varsayılan fabrika ayarlarını geri yüklemek için tüm verilerinizin ve özelleştirmelerinizin silineceği anlamına geldiğinden, eski sürüme geçiş sürecini başlatmadan önce dosyalarınızın bir yedek kopyasını oluşturmanız önerilir.

NOT: Lumia olmayan Nokia telefonlar için bunun yerine Nokia Software Recovery Tool‘u kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
93 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.