Windows 7 Kayıt Defteri Onarma Programı İndir

Windows 7 Kayıt Defteri Onarma Programı İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.3 MB
ÜreticiAuslogics
İşletim SistemiWin7
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows 7 için Ücretsiz Kayıt Defteri Optimize Etme

Registry Cleaner programı Windows 7 Bilgisayar kullanıcılarının karşılaştıkları “Windows Kayıt Defteri” ile ilgili karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. Windows kayıt defterinizden geçersiz girdileri güvenli olarak kolayca temizleye bileceksiniz. Bunların yanı sıra gerekli olan optimizasyon işlemlerini de bu programla hallede bileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows kayıt defterinizden geçersiz girdileri güvenli ve etkili bir şekilde temizlemek için en iyi araçtır ve bilgisayarınızın düzgün çalışmasını sağlayacaktır. Windows kayıt defteri ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldırmak için gerekli tüm hizmeti bulabileceksiniz.

windows-7-kayit-defteri-onarma-programi-indir

PC’niz donma, çökme, açılan uygulama yanıtında hatalar ve yavaşlama gibi sorunları gösterebilir. Bu sorunlar, bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde düşürecektir. Registry Cleaner hatalarınızı ve çökmelerinizi ortadan kaldırmak ve sorunsuz ve istikrarlı bir şekilde çalışması için Windows kayıt defterinizi temizleyecek, onaracak ve optimize edecektir. Böylece bilgisayarınız daha verimli şekilde çalışacak ve kullanılabilir olacak.

windows-7-kayit-defteri-onarma-programi-indir

Programla ilgili yayınlanacak olan güncellemeleri sorunsuz şekilde alacaksınız. Bu program ev veya ticari kullanım için hiçbir şartla sınırlandırılma olmaksızın tamamen ücretsizdir.

windows-7-kayit-defteri-onarma-programi-indir

Seçeneği manuel olarak işaretlemediğiniz sürece, varsayılan olarak bir geri yükleme noktası oluşturulur ve değişiklikleri daha sonra geri almanız kolaylaşır. Programın bozuk bulduğu kayıt defteri girişlerini inceleyebilir ve ne sebeple olursa olsun tutmak isteyebileceğiniz kayıtları dışarıda tutabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
168 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.