Windows 7, 8, 10 için PdaNet+ İndir (32 / 64 Bit)

Windows 7, 8, 10 için PdaNet+ İndir (32 / 64 Bit)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.88 MB
ÜreticiJune Fabrics Technology Inc.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Windows için PdaNet+ Wifi Hotspot Oluşturma Programı

Bu uygulamayı Windows’a yükleyerek ve akıllı telefonunuza bağlayarak İnternet’i masaüstünüzle paylaşmak için Android‘inizi modeme dönüştürün. Masaüstünüzde İnternet bağlantısı yoksa, İnternet bağlantısı çalıştıran akıllı telefonunuzdan (3G veya 4G) ödünç alabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor değil mi? Dizüstü bilgisayar yada diğer mobil cihazlar için telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanmak ne kadar güzelse aynı durum şimdi Masaüstü bilgisayarlar için de geçerli.

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonunuzun 3G / 4G İnternetini bilgisayarınız için kullanın

Kurulum sırasında, PdaNet eğer yoksa, bilgisayarınıza bir Android USB sürücüsü yükler. Akıllı telefonunuz şu anda bilgisayara takılıyken ancak araç tarafından tanınmıyorsa, USB hata ayıklama modunu açmalı ve bilgisayarın erişimine izin vermelisiniz. USB sürücüsünü kurmaya, ağ sürücüsünü kurmaya ve telefonunuzdaki PdaNet’i güncellemeye devam eder.

Kurulum sona erdiğinde, programdan Android akıllı telefonunuza USB veya Bluetooth DUN (Çevirmeli Ağ) modunda bağlanmasını ve cihazınızda sınırsız veri yoksa Windows Update‘i engellemesini isteyebilirsiniz.

Android telefonunuza USB ile bağlanın

Yardımcı program başlangıçta sistemde bir simge oluşturur ve Android bağlantısı başarıyla kurulduğunda bir bildirim gösterir. İnternete USB veya Bluetooth üzerinden bağlanabilir, ayrıca yakındaki diğer masaüstleriyle veya tabletlerle İnternet paylaşmak için bilgisayarınızda bir WiFi etkin noktası oluşturabilir. Aracı PC’ye bağlanır bağlanmaz telefonunuza otomatik olarak bağlanacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sonuç

Windows’a ek olarak, yazılım uygulaması macOS’ta da çalışabilir. Uygulama, Windows 10‘daki değerlendirmemizde sorunsuz bir şekilde çalıştı, akıllı telefona neredeyse anında bağlandı ve çalışma süresinde sistemin performansı üzerinde en az etkiye sahip oldu.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
105 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.