Windows (32 / 64 Bit) için BitTorrent Play Experience Ücretsiz İndir

Windows (32 / 64 Bit) için BitTorrent Play Experience Ücretsiz İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu41.3 MB
ÜreticiBitTorrent, Inc
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için BitTorrent Play Experience Programı

BitTorrent Play bütün film, TV şovlar ve bilgisayarınızda bulunan bütün videolarını ücretsiz oynatmaya yarayan bir programdır. Bu programı bilgisayara indirdikten sonra Apple iOS işletim sistemi ile çalışan iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazları bağlayarak her türlü veri alışverişi yapmak için kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

BitTorrent Play, kendi medyanızı kendi cihazlarınızda görüntülemenizi sağlayan bir üründür. Diyelim ki evde bilgisayarınızda saklanan çok sayıda film videonuz var. Play ile tüm bu videoları Windows için BitTorrent Play’e ekleyebilirsiniz. iOS veya Android için Play’i yükledikten sonra, Windows için Play’e bağlanmanız gerekir. Bağlandıktan sonra, tüm bu videoları akıllı telefonunuzda veya tabletinizde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Evdeki herhangi bir cihazdan video kitaplığınıza erişmek için harika bir yol.

Programın en güzel özelliklerinden birisi bazı videolar, mobil cihazınızın desteklemediği bir formatta olabilir. Bu dosyayı akıllı telefonunuz için desteklenebilir formata dönüştürmek için zaman harcamak yerine, Play videonuzu otomatik olarak dönüştürür, böylece anında izleyebilirsiniz, zahmetsiz ve size zaman kazandırır. Harika değil mi?

Play’in başka bir harika kullanımı, mobil cihazınızda videoları çevrimdışı olarak izleyebilmenizdir. Videoları ev bilgisayarınızdan mobil cihazınıza aktarabilirsiniz, böylece bu videoları İnternet bağlantısı olmadan görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
56 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.