Windows 10 için Yapışkan Notlar OneNote Aracılığıyla Android ile Senkronize Ediliyor

Windows 10‘da, Yapışkan Notlar, adından da anlaşılacağı gibi, monitörünüzün etrafındaki veya klavyenin altındaki kağıt parçalarını yapıştırmak yerine bilgisayarınızda notlar oluşturmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Yapışkan Notlar bilindiği üzere yıllardan beridir süre gelin bir geçmişe ait ve artık sürüm 3.0 ile gelen yenilik ile, notlarınızı hızlı bir şekilde bulmak ve organize etmek için bir Yapışkan Notlar tepsisiyle yeni bir tasarım sunuyor ve daha da önemlisi, uygulama artık Microsoft hesaplarınızı kullanarak cihazlarınız arasında notlarınızı senkronize edebilmenize olanak sağlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Dahası, Yapışkan Notlar artık Android cihazınız ile OneNote arasında senkronize oluyor. Popüler not alma uygulamasının en yeni beta sürümünde, notlarınıza erişmenizi sağlayan yeni bir Yapışkan Notlar düğmesi bulacaksınız. Tabii ki masaüstünüzde hemen görünecek yeni notları düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz.

Sadece masaüstünüzde ve telefonunuzda aynı Microsoft hesabıyla oturum açtığınızdan emin olmanız gerekir.

Android’deki Yapışkan Notlar şu anda test için kullanılabilir. Bu özelliği bir denemek istiyorsanız, bu Google web sitesinde oturum açarak bir OneNote beta test kullanıcısı olmanız gerekir. Ardından, telefonunuzda, OneNote’un en yeni beta sürümünü indirmek için bu Google Play bağlantısını takip edin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
184 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.