Windowed İndir (Windows) Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme Programı

Windowed İndir (Windows) Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu34 MB
ÜreticiWindowed
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz PC’den İnstagrama Resim Yükleme Programı

Bu basit ama kullanışlı uygulamanın yardımıyla fotoğrafları doğrudan bilgisayarınızın masaüstünden Instagram’e doğrudan yükleyin. PC‘nizden veya Mac’inizden Instagram’a resim yüklemenize izin veren bir uygulama, neredeyse tüm Instagram kullanıcılarının beklediği önemli sorunlardan birini çözmeye yönelik bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnstagrama kolayca resim yükleyin

Windowed, biraz garip bir şekilde, mobil bir tarayıcı görevi gören hafif bir yardımcı programdır ve bu sayede, mobil cihazınıza güvenmek zorunda kalmadan Insta’ya fotoğraf yükleyebilirsiniz. Normal bir kurulum prosedürünün ardından, oturum açmak için resmi Instagram veya Facebook kimlik bilgileriyle birlikte başvuruyu sağlamanız gerekiyor. Bilgisayarınızın aktif bir İnternet bağlantısına sahip olması gerektiğini söylemeye gerek yok.

Insta’ya resim yüklemenin hızlı bir yolunu sunar

Uygulamanın, çoğu mobil cihazda bulunan tipik Instagram kullanıcı arayüzüne sahip olduğunu keşfetmek zorundasınız. Elbette, arayüzün alt orta bölümündeki genel Yükle düğmesi ön plana çıkan ana unsurdur. Fotoğrafları tıpkı bir taşınabilir aygıtta olduğu gibi yükleyebilirsiniz.

Sonuçlandırılmadan önce, bu uygulamanın resmi olarak Instagram’a bağlı olmadığını mümkün olduğunca netleştirmek istiyoruz.

Sonuç

Her şey düşünüldüğünde, bir mobil cihaz tarafından sağlananlardan daha uygun bir ortamdan resim yüklemenin hızlı bir yolunu arayan kullanıcılar için çok yararlı bir araç haline gelebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
74 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.