Windowed İndir (Mac) İnstagrama Bilgisayardan Fotoğraf Atma Programı

Windowed İndir (Mac) İnstagrama Bilgisayardan Fotoğraf Atma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuBilinmiyor
ÜreticiWindowed
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi11 ay önce

PC’den İnstagrama Ücretsiz Resim Yükleme Programı

Windowed, İnstagram’a doğrudan Mac veya Windows PC masaüstünüzden yüklemenizi sağlayan basit bir programdır. İnternet tarayıcısının mobil web sitesini doğrudan Mac veya Windows PC’nizden ziyaret etmenize izin vererek mobil bir tarayıcı gibi davranarak fotoğrafları yüklemenize izin vermektedir. Böylece kullanıcı için sorun olan bu durum ortadan kalkmış oluyor. Program ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oturum açma dahil olmak üzere tüm etkileşimleriniz İnstagram ile doğrudan yapılır, Windowed, İnstagram mobil web sitesine erişmenizi sağlayan basit bir araçtır. Normal bir kurulum prosedürünün ardından, oturum açmak için resmi Instagram veya Facebook kimlik bilgileriyle birlikte başvuruyu sağlamanız gerekiyor. Bilgisayarınızın aktif bir İnternet bağlantısı olması gerekiyor.

Çoğu mobil cihazda bulunan tipik İnstagram kullanıcı arayüzünün olduğunu keşfetmek zorundasınız. Elbette, arayüzün alt orta bölümündeki genel “Yükle” düğmesi ön plana çıkan ana unsurdur.

Her şey düşünüldüğünde, İnstagram’ın filtrelerine güvenmeyen, ancak bir mobil cihaz tarafından sağlananlardan daha uygun bir ortamdan resim yüklemenin hızlı bir yolunu arayan kullanıcılar için çok yararlı bir araç olarak kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
26 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.