WifiChannelMonitor (64 Bit) İndir – Wifi Ağlarını İzleme Programı

WifiChannelMonitor (64 Bit) İndir – Wifi Ağlarını İzleme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu370 KB
ÜreticiNirsoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için Ücretsiz Wifi Ağ Trafiğini İzleme Programı

Tüm erişim noktalarının, bağlı istemcilerin ve kimlik bilgilerinin bir listesini görüntülemenizi sağlayan bir Wi-Fi trafik yakalama aracı. WifiChannelMonitor, yöneticilerin mevcut erişim noktaları ve bağlı Wi-Fi istemcileri ile ilgili önemli bilgileri almalarına yardımcı olan bir ağ trafiği izleme programıdır. Alternatif olarak, üçüncü parti bir paket yakalama yardımcı programı tarafından oluşturulan CAP dosyalarını okumak için de kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Erişim noktaları ve kablosuz istemciler hakkındaki verileri alır

WifiChannelMonitor, Microsoft Ağ İzleyicisi yakalama sürücüsünden faydalanarak, bir erişim noktasına bağlı olmayan Wi-Fi istemcileri, bunların MAC adresleri, gönderilen ve alınan veri miktarı, cihaz adı ve modeli, PHY ile ilgili ayrıntıları alabilir trafik modu (802.11g, 802.11n vb.) yanı sıra, kullanılan anahtar ve şifreleme algoritması gibi güvenlikle ilgili bilgiler. Algıladığı tüm erişim noktaları için, SSID ve MAC adresi, kanal, PHY türü, işaretçilerin sayısı ve alınan yanıtlar, aktarılan veriler, veri şifreleme için kullanılan güvenlik algoritması vb. görüntülenir. Tüm bunlar, tabloların üstbilgilerini tıklatarak tüm kayıtları sıralayabileceğiniz organize bir tabloda görüntülenir.

Etkin istemcilerin basit yapılandırılması ve hızlı tanımlar

Sezgisel seçenekleri ve anlaşılır arayüzü sayesinde WifiChannelMonitor yapılandırmak çok kolaydır. ‘Seçenekler’ alanından kablosuz bağdaştırıcıyı seçerek, istediğiniz kanalı ayarlayarak ve izleme modunu etkinleştirerek başlayın. GUI, iki ayrı bölüme ayrılmıştır. Birincisi tanımlanan erişim noktalarını listelerken ikincisi, uygulama tarafından tespit edilen Wi-Fi istemcilerine ayrılmıştır. Son 10/60 saniye içinde aktarım gerçekleştiren müşteriler sırasıyla yeşil ve turuncu ile işaretlenirken, son dakikada etkinlik kazanmamış olan müşterilere kırmızı bir simge ile işaretlenmişlerdir.

Sonuç

Güvenilir bir Wi-Fi izleme uygulaması

WifiChannelMonitor, ağdaki erişim noktalarını yakından takip etmek ve bağlantı başlatmaya çalışan müşterileri izlemek isteyen herhangi bir ağ yöneticisine yararlı olabileceğini kanıtlayabilir. Verileri gerçek zamanlı olarak görüntülemelerini ve diğer kullanıcılarla hızlı bir şekilde paylaşılabilecek eksiksiz HTML raporları oluşturmalarını sağlar.

WifiChannelMonitor (32 Bit) İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
55 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.