WifiChannelMonitor (32 Bit) İndir – Wifi Ağ Trafiği İzleme Aracı

WifiChannelMonitor (32 Bit) İndir – Wifi Ağ Trafiği İzleme Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu295 KB
ÜreticiNirsoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için Ücretsiz İnternet Ağ Trafiğini İzleme Aracı

Ücretsiz WifiChannelMonitor, bir WiFi kanalı izleyicisidir ve mevcut WLAN’lar hakkındaki tüm bilgileri gösterir. Küçük Nirsoft aracı “Wifi Channel Monitor” ile, kablosuz kanalları izleyip, kablosuz ağların istikrarı ve kalitesi hakkında cihazlar, şifreleme ve değerler hakkında tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WifiChannelMonitor Wi-Fi şebekelerini izler ve çeşitli bilgileri listeler. Örneğin, oturum açmış kullanıcıları, şifreleme türünü ve veri aktarımının istikrarını görebilirsiniz. Bir taramadan sonra, yazılım çevredeki tüm kablosuz aygıtları görüntüler. Alet, diğer şeylerin yanı sıra, her istemci için MAC adresinin, üreticisinin ve SSID’nin ayrıntılarını listeler. Bağlı birimler için program ayrıca alınan ve gönderilen veri miktarını listeler.

Küçük araç, hangi yönlendirici üreticisinin ve WLAN istemcilerinin bulunduğu bölgede ve ilişkili Windows adresini tam olarak listeler. Bu, size WLAN türünü (örneğin 802.11a, b, g, n), şifreleme türünü (WEP, WPA, WPA2), frekans bandını, ölçülen alım gücü (RSSI) ve diğer WLAN özelliklerini gösterir.

Ayarlar bölümünden bozuk veri paketlerini (Bad CRC) filtreleyebilir ve kötü erişim noktalarını gizleyebilirsiniz.

WifiChannelMonitor (64 Bit) İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
33 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.