Whoscall İndir – Bilinmeyen Numara Öğrenme, Spam Arama Engelleme Android

Whoscall İndir – Bilinmeyen Numara Öğrenme, Spam Arama Engelleme Android

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGogolook
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi10 ay önce

Android için Ücretsiz Bilinmeyen Numara Öğrenme Uygulaması

Telefonunuzda kayıtlı olmayan numaraları öğrenmek ister misiniz? Sizi arayan numara var ama kime ait olduğunu bilmediğiniz için açmak istemiyor olabilirsiniz! Eğer bu tür durumlar karşısında ne yapacağınızı bilmiyor iseniz o zaman yardım almanız gerektiğini unutmayın. Bunu da bu tür uygulamalar ile sağlayabilirsiniz. Bu tür araçların kullanımları basit bir işleyişe dayanmaktadır. Bilmediğiniz numarayı sorgulama bölümüne yazarak aramaya tıklamanız ile sistem de kayıtlı olan numaranın kime ait olduğunu öğrenebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tabi bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmenin yanı sıra istenmeyen numaraları, spam aramaları da engelleyebilirsiniz. Çevrimdışı veritabanı size İnternet erişimi olmayan zamanlarda da hizmet vermeye devam edecek. Tabi bu özellik belirli ülkeler ile sınırlıdır.

1 milyardan fazla numara verisine sahip olan, (sarı sayfa, web sitesi bilgisi ve kamu bilgisi dahil) ve can sıkıcı spam aramaları engelleyen en iyi numara tanımlama uygulamalarından birisi olarak ücretsiz bir şekilde Android mobil cihazlara yükleyerek kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
150 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.