WebSite X5 : Web Siteleri, Bloglar ve Online Mağazalar Oluşturma Aracı

WebSite X5 : Web Siteleri, Bloglar ve Online Mağazalar Oluşturma Aracı

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiIncomedia s.r.l
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

WebSite X5 Evolution 14: Web Sitesi, Çevrimiçi Mağaza ve Blog Hazırlama Programı

WebSite X5 Evolution, sadece basit web sitelerini değil aynı zamanda çevrimiçi mağazalar ve bloglar oluşturmanıza olanak tanıyan çok kolay bir araçtır. Kullanıcının grafik yazılımı veya hatta HTML bilmesini gerektirmez.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu türdeki rakip çözümlerin aksine, araç yalnızca WYSIWYG teknolojisi sunmaz ve bir web sitesinin sıfırdan oluşturulması dahili sihirbaz aracılığıyla yapılır. Kullanıcıya temel olarak neredeyse fare ile siteyi tıklama imkânı veren 5 aşamalı “adım adım” kılavuzluk eder. Kullanıcının elinde, kendi projesinde kullanılabilecek bazı ilginç grafik şablonları verildi. Her biri farklı renklerde mevcuttur.

WebSite X5 Evolution, mevcut projelerle çalışmanıza da olanak tanır. Bir sonraki adım, site hakkında temel bilgileri, yani başlığını, yazarını, URL’sini, kısa açıklamasını, anahtar kelimeleri, içeriğin dilini ve web tarayıcısında görüntülenen simgeyi sağlamaktır. Bu adımda, bir grafik deseni, stili ve menü türünü (yatay veya dikey) seçin. Ardından, bir site haritası oluşturduğumuz sitenin planlamasına gidiyoruz – başka bir deyişle, sonraki alt sayfalar ve düzeyler oluşturuyoruz (bunlardan en fazla 9 olabilir) ve adlarını tanımlıyoruz. Tek tek sayfaların içeriğini tamamlama süreci, nesne türünü fare ile sürükleyip sayfanın hücrelerinden birine, yani görüntüleneceği yere yerleştirmeye dayanır. Kullanıcı, metin, resim, Flash animasyon, filmler ve ses, tablolar, grafikler, e-posta formları, ürün listeleri ve diğerleri gibi nesneleri kullanabilir.

Web sitesi tasarımının son aşaması, ana menü, çoğu sayfa öğesinin stilleri (yazı tipleri, vb.), Reklamlar, ön sayfa, RSS yayınları, blog ve mağaza ve erişim haklarına ilişkin daha gelişmiş ayarların yapılandırılmasıdır. Bitmiş web sitesi tasarımı doğrudan Internet’teki program seviyesinden yayınlanabilir veya yerel sabit diske kaydedilebilir.

Deneme sürümünün herhangi bir zaman sınırlaması yoktur ancak maksimum 10 sayfa veya düzey oluşturmanıza izin verir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
112 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.