Wave Editor İndir – Ücretsiz Hızlı ve Kolay Dijital Ses Düzenleme Programı

Wave Editor İndir – Ücretsiz Hızlı ve Kolay Dijital Ses Düzenleme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.29 MB
ÜreticiAbyssmedia
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Ücretsiz Ses Kesme, Kopyalama, Silme Yazılımı

Wave Editor, Windows için hızlı ve kolay bir dijital ses düzenleme yazılımıdır. Özellikle yeni başlayanlara uyan güçlü ve kullanıcı dostu bir düzenleme ortamı sunar ve kesme, kopyalama, yapıştırma ve kayıt bölümlerini silme gibi temel düzenleme işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Tamamen ücretsiz olarak kullanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı ActiveX motoruna dayanan diğer ses editörlerinden farklı olarak, editörümüz kullanımı kolay ve hızlı olmak için sıfırdan geliştirildi. Kullanıcı arayüzü, hız, doğruluk ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Wave Editor’ün temel özelliği, oynatma sırasında basit bir ses blokları seçeneği sunmaktadır. Ses dosyalarında bozulmalara neden olmadan düzenleme, orijinal dosyanın üzerine yazmadan bir ses kaydında simüle edilmiş değişiklikler yapmanızı sağlar. Başlıca desteklediği ses formatları arasında MP3, WMA, WAV (PCM, ADPCM, GSM61, DSP, A-LAW, U-LAW ve daha fazlası.

Küçük bir boyuta sahip olan bu program ile hızlı bir şekilde ses dosyalarınızda gerekli düzenleme işlemlerini yapabileceksiniz. Basit tasarımı ile kullanırken zorluk yaşamaz ve acemi kullanıcılar tarafından bir rahatça kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
158 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.