VMware Fusion for Mac İndir – Mac’de Windows İşletim Sistemini Çalıştırma Programı

VMware Fusion for Mac İndir – Mac’de Windows İşletim Sistemini Çalıştırma Programı

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu492.5 MB
ÜreticiVMware Inc
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows, Solaris, Linux ve NetWare İşletim Sistemlerini Mac’de Çalıştırın

Windows, Solaris, Linux ve NetWare işletim sistemlerini Apple’ın macOS’u ve Mac’inizin donanımı üzerinde sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanıyan bir araçtır. Windows işletim sisteminin hakim olduğu dijital dünyada, macOS kullanıcıları bazen Mac’lerinde sadece Windows’a özgü bazı uygulamaları kullanmak zorunda bırakılıyor veya istiyor. Apple’ın Boot Camp bölümü ve sanal makine başlatıcısı VirtualBox, VMWare Fusion veya Parallels Desktop gibi Mac’te Windows’u çalıştırmak için birçok popüler çözüm var.

Sponsorlu Bağlantılar

VMWare Fusion, Windows işletim sistemlerini Mac’inizin donanım kaynaklarının üstünde (XP’den ve sonrasında) sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanıyan ticari ve uygun fiyatlı bir yazılım uygulamasıdır. VMWare Fusion uygulaması yüklemesi kolaydır ve Windows’unuzu hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Fusion, sıradan kullanıcılar ve hızlı, basit ve güvenilir bir sanal makine alternatifi isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Ayrıca, VMWare Fusion, Windows’u ayrı bir pencerede çalıştırma imkanı sunar, ancak Windows’u yalnızca Windows masaüstünü görüntüleyen tam ekran görünümünde çalıştırabilirsiniz.

VMWare Fusion’ı kullanmanın avantajlarından söz etmenin bir başka önemli özelliği, yalnızca Windows’a bağlı aygıtları Mac’inize bağlayıp bunları PC’nizde olduğu gibi kullanabilmenizdir. Uygulama, Windows’a her erişmek istediğinizde Mac’inizi yeniden başlatma gereksinimini ortadan kaldırarak Apple’ın Boot Camp çözümünü tamamlayıcı nitelikte. Fusion ile her ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz.

Her şey düşünüldüğünde, VMWare Fusion, Mac’inizde Windows’u çalıştırmak için hemen hiçbir zaman akıcı bir sanal makine çözümü sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
52 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.