VLC Media Player Portable İndir – Türkçe Popüler Video Oynatıcı

VLC Media Player Portable İndir – Türkçe Popüler Video Oynatıcı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu28 MB
ÜreticiVideoLAN
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Taşınabilir Medya Oynatma Programı

VLC, kapsamlı dosya türü desteği ve zengin yapılandırma ayarları da dahil olmak üzere, yükleyici ile aynı özelliklere sahip olan kurulum gerektirmeyen bir paket halinde indirerek kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe popüler video oynatıcılardan birisidir. VLC Media Player, en sevdiğiniz multimedya oynatıcıyı seçerken ilk seçeneklerden biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Taşınabilir sürüm, bağımsız sürümle aynı işlevselliğe sahiptir; Çıkarılabilir bir sürücü üzerinde dolaştırabileceğiniz ve bilgisayarın kayıt defterini etkilemediğinden, ikincisinden daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Daha farklı bir arayüz isteyenler için VLC Media Player cilt desteği ve geliştiricilerin web sitesinde çeşitli seçenekler sunuyor. VLC, oyuncunun görünümünü ayarlama olanağının yanı sıra işlevselliklerini yapılandırmanıza izin veren tonlarca seçenek sunuyor.

VLC media player, video ve ses yakalama ile birlikte dönüştürme ve aktarma yeteneklerini paketler. Aynı zamanda HTTP, RTP, MMS ve RTSP akış oynatımını da destekler. Kullanılabilir “Ayarlamalar” ve “Efektler” paneline erişerek video ve ses akışlarınızı daha da artırabilirsiniz. Boyutlarına göre daha iyi bir akustik sağlamak için bir 12 bandlı ses ekolayzır ve ön ayarlar mevcut.

Sonuç

VLC, elde edebileceğiniz en iyi multimedya oynatıcılarından biridir. Yapılandırılabilir bir arayüz, mükemmel işlevsellik, kullanım kolaylığı ve herhangi bir ses / video formatını desteklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
269 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.