Virtual DJ 2018 İndir – Müzik Yapma ve Profesyonel Dj Programı (Türkçe)

Virtual DJ 2018 İndir – Müzik Yapma ve Profesyonel Dj Programı (Türkçe)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33.8
ÜreticiAtomix Productions
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için 2018 Müzik Yapma Programı

Virtual DJ 2018, profesyonel müzik hazırlama programları ile rekabet edebilecek efektler, örnekler ve ses kaynakları ekleyerek ve farklı parçaları karıştırarak müzik oluşturmak için gelişmiş yazılımın ücretsiz sürümüdür. Ticari amaçlar için program ücretli olarak kullanılabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Virtual DJ Home Edition Free her zaman bir DJ olmanın nasıl bir şey olduğunu bilmek istiyorsanız, bu birçok gelişmiş özelliğe sahip çok ilginç bir sanal alternatiftir. Her türlü kullanıcının, başlangıçtan profesyonel DJ’e kadar tüm ihtiyaç ve yeteneklerine uygun 5 farklı versiyona sahiptir.

MP3 dosyalarını gerçek zamanlı olarak karıştırmak için mükemmel araçları, çok sayıda efekt ve özel gadget, şablon ve geçiş seçenekleri bulunan Virtual DJ, yaratıcı insanlar harika olacaktır. Bu ücretsiz program, parça hızının manuel ve otomatik olarak ayarlanması, vinil kayıtların gerçekçi bir şekilde uyarlanması, yerleşik bir ekolayzer ve diğer gibi kullanışlı özellikleri kullanır. Buna ek olarak, her karıştırıcı, ihtiyacınız olan tüm kontrollere sahip bir MP3 / WAV / Karaoke oynatıcıya sahiptir. İki veya daha fazla ses cihazınız varsa, örneğin ikincil cihazdaki herhangi bir kanalı yapılandırabilirsiniz, (örn kulaklığınızdaki sesi önizlemek için). Harici karıştırıcıyı daha doğru bir şekilde kontrol etme olanağına da sahip olacaksınız.

Sanal DJ, bilgisayarınızı gelişmiş bir DJ-Studio’ya dönüştüren harika bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
349 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.