Virtual DJ 2018 İndir – Mac için Müzik Yapma ve Dj Programı

Virtual DJ 2018 İndir – Mac için Müzik Yapma ve Dj Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu43.3 MB
ÜreticiAtomix Productions
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi2 sene önce

Mac için Ücretsiz Yeni Müzikler Yapma Programı

VirtualDJ Home Edition Free kişisel kullanımlar için ücretsiz olarak hizmet vermekte olan ve profesyonel DJ olmak yada gelişmiş özellikler ile donatılan bu araç ile müzik yapmak isteyenler için en iyi müzik programlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. Ücretsiz versiyonu ticari amaçlar için kullanılamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program bir müzik karıştırma aracı olarak karşımıza çıkıyor. VirtualDJ, MP3’ten WAV’a ve WMA’dan MOV ve MP4’e kadar popüler ses ve video formatlarını oynatmak, karıştırmak ve CD’lerde yazmak için bir araçtır. Video dosyalarından veya DVD’lerden ayıklanan müziği düzenleyebilir ve karıştırabilirsiniz. Ayrıca bir dizi ses efekti, filtre ve düzenleme özelliği vardır.

Profesyonel DJ’ler, kayıt sisteminin yardımıyla, MP3 dosya formatında kreasyonlarını kaydedebilir ve daha sonra dosyaları kullanabilirler. Sanal DJ’deki kreasyonları kaydetme kolaydır. Ancak, sesleri karıştırırken, standart veya endüstriyel düzeyde bir parça üretirken uzman olmanızı ve gerçekten çok yaratıcı olmanızı gerektirebilir. Çoğu profesyonel DJ’in müzik yaratımlarını üretmek için Virtual DJ programını kullanmasının nedeni, uygulamanın profesyonellerin sesleri karıştırırken farklı efektler eklemesine yardımcı olan çeşitli özelliklere sahip olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
485 kez indirildi

Virtual DJ 2018 İndir – Mac için Müzik Yapma ve Dj Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Aziz dedi ki:

    indirilmiyor

    • gezginler indir dedi ki:

      İndirmede sorun yok. Yönlendirilen siteye giderek oradan indirebilirsiniz. Program üreticisinin direkt kendi sayfasından indirilmiyor.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.